Přeskočit na obsah

Získejte zpět krásnou pleť bez poskvrny

Objevily se vám na tváři či v dekoltu pigmentové skvrny? Pořídili jste si v tetování a nedopadlo to nejlépe? Nebo vás zkrátka kdysi originální motiv omrzel?

Čas od času uděláme nerozvážné rozhodnutí, kterého později litujeme. Třeba pravidelně a důsledně nepoužíváme fotoprotektivní krémy a nechráníme svou pleť proti UV záření. Následně pak na tváři sčítáme pigmentové skvrnky a přemýšlíme, jak se jich zbavit. Stejně tak se vlivem mládí či nějakého momentálního rozpoložení rozhodneme ozdobit své tělo zajímavým tetování. Jak léta přibývají, přestáváme být s kérkou spokojení a toužíme ji odstranit. Podobné je to i s nepovedeným permanentním make-upem, který zrovna nelichotí vaší tváři. Mít tak kouzelný zmizík a nechtěné ozdoby jednoduše vymazat! Takovým kouzelným nástrojem, který vyřeší vaše malé prohřešky může být nový unikátní laser StarWalker.

V současnosti je Klinika YES VISAGE jediná, která v Česku tímto nejmodernějším laserem pro odstranění tetování a pigmentací disponuje.

Maximální účinek díky unikátní technologii!

Nový laserový přístroj StarWalker je díky vysoké energii QX MAX s technologií jednoho kombinovaného pulsu mnohem účinnější při odstraňování pigmentů než vícepulzní lasery. Může tak být zacíleno a odstraněno i vícero hlouběji ležících pigmentů najednou. Účinnost odstranění je v rámci jedné aplikace maximalizována. Zároveň však riziko nežádoucích vedlejších účinků, jako poškození tkáně, krvácení či změny vzhledu pokožky, je na rozdíl od běžných laserů minimalizováno.

Sbohem tetování

Jako jediný kombinuje dvojí typ laserového paprsku v jednom ošetření. Dokáže si tak poradit s nepovedeným permanentním make-upem i s nechtěným tetováním od vrchní vrstvy až po hluboká místa, kdy jsou pigmenty účinněji, ale současně bezpečněji, absorbovány. „StarWalker vysílá velmi krátké pulsy, které rozbíjejí pigmenty. Část pigmentu se vstřebá a odstraní se buňkami imunitního systému z těla ven a část z pigmentu se vyloučí na povrch v podobě stroupku. Ten se během týdne oloupne,“ vysvětluje dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Většina ošetření trvá jen několik minut, ale je třeba počítat s tím, že k úplnému odstranění bude třeba více aplikací zhruba s třítýdenním odstupem.

Zatočte s pigmentací

Nebojte nejste v tom sami. Hodně lidí se potýká s nechtěnými pigmentovými skvrnami a naprostá většina z nich je zcela neškodná. Nový laser StarWalker si poradí se širokou škálou pigmentu bez poškození kůže a s vynikajícími výsledky. Je ideální na odstranění mateřských znamének, cévních lézí, stařeckých skvrn, pih, pigmentových skvrn i melasma. Zejména u hůře léčitelných stavů, jako je melasma, je tento laser zvláště efektivní, jelikož umožňuje rozpad pigmentů, nikoliv však buněk.

Klinické studie ukázaly, že lasery Er: YAG jsou velmi účinné v řešení keratózy, s klinickým a histologickým zlepšením až na 93 % již po prvním ošetření.
reklama

reklama

Získejte zpět krásnou pleť bez poskvrny

Získejte zpět krásnou pleť bez poskvrny