Přeskočit na obsah

V založení kapely mu již nic nebrání. Nikovi se vrátil parťák s USA!

Zpěvák Niko Jalauzidis má hned dvojnásobný důvod k radosti. Nejenže se mu ze Spojených států vrátil nejlepší kamarád, se který plánuje založit kapelu, ale jeho hit I Know I Shouldnt Wait sklízí velký úspěch. Nasadili mu ho totiž na Evropě 2.

Najít dobrého parťáka do kapely není vůbec jednoduché, to ví každý muzikant. I proto, když musel před časem Nikův dlouholetý kamarád Elijah zpátky domů do Spojených států amerických, mladý zpěvák věděl, že jde pro něj o nenahraditelnou ztrátu. Nyní má ale důvod k radosti. Elijah je zpátky. “Už jsme spolu dřív kapelu měli, ale on musel z rodinných důvodů odjet pryč a teď se konečně zase mohl vrátit, takže spolu můžeme zase začít hrát. Do kapely mi sice ještě chybí bubeník, klávesák a možná basák. Kytaristu mám, takže jádro kapely je hotové,” raduje se Niko, který ví, že sestavit kapelu nebude nic jednoduchého.

“Než najdeme celý tým, tak se budeme rozehrávat jako duo. Koncerty bych sice mohl utáhnout i sám, ale s kapelou je to zábavnější. Nejen kvůli chémii na pódiu, ale hlavně na cestách a během všelijakého čekání. Pak vznikají ty nejlepší příběhy, na které se vzpomíná,” vysvětluje Niko.

Než ale začne stavět kapelu, chce dotočit EP, které chtěl mít hotové v průběhu léta. Již nyní ale ví, že to nestihne. “Jsem perfekcionista, takže se hodně těch songů změnilo, přehazovalo, vyhazovalo, aby to vše do sebe pasovalo. Moc se těším, až ho představím. Bude tam větší vliv současné hudby, složitější produkce, trochu rapu, více experimentování se zvuky. Písně už dokonce přizpůsobuju, abychom je mohli zahrát s kapelou živě,” vysvětluje Niko.

Kromě z návratu nejlepšího kamaráde se Niko raduje i z nasazení svého hitu I Know I Shouldn’t Wait do playlistu rádia Evropa 2. “Právě tohle rádio poslouchám od dětství a slyšet se v něm je něco neskutečného. Jsem vděčný za to, že mému songu dali šanci,” říká otevřeně Niko, který doufá, že se jeho píseň bude posluchačům líbit.

Zde se dá pro Nikův hit I Know I Shouldn’t Wait hlasovat v Music charts Evropy 2.
reklama

reklama

V založení kapely mu již nic nebrání. Nikovi se vrátil parťák s USA!

V založení kapely mu již nic nebrání. Nikovi se vrátil parťák s USA!