Přeskočit na obsah

Česká Miss se vrací k tradicím!

Česká Miss se vrací v plné formě. Novým majitelům se podařilo navázat spolupráci s profíky, kteří soutěži vrátí ztracený lesk. Letošní finalistky se tak po letech vrátily před objektiv renomovaného fotografa Jana Tůmy a moderátorského žezla chystaného galavečera se ujme jeden z nejlepších moderátorů Česka Libor Bouček!

Za úspěchem České Miss vždy stáli lidé, kteří spolupracovali na jejím vzniku. Toho si jsou vědomí i majitelé kosmetické společnosti JulietteArmand, kteří již druhým rokem drží licenci na naší nejslavnější soutěž krásy.

I proto znovu navázali na spolupráci s fotografem českých krásek Honzou Tůmou, který na červnovém soustředění finalistek na Krétě nafotil sérii fotek, ze kterých se doslova tají dech. Právě Tůma se díky svým zkušenostem postaral o to, aby snímky měly světovou úroveň. Dívky měly na sobě plavky v zemitých a metalických barvách a jediným šperkem byly výrazné naúšnice.

Tůma ale není jediný, kdo se do týmu České Miss pod vedením nových majitelů po několikaleté pauza vrací. Moderátorem finálového galavečera, který se uskuteční již 25. srpna v Hudebním divadle Karlín a bude se vysílat živě na televizi Prima, bude jeden z nejlepších českých moderátorů Libor Bouček. Ten se navíc postará o scénář celého finále, což je s ohledem na jeho letité zkušenosti vždy záruka úspěchu.

A to zatím vedení soutěže neodhalilo, kdo na chystaném galavečeru na konci srpna vystoupí. K oficiálnímu odhalení programu dojde až 19. srpna, kdy se nejen oznámí jména vystupujících a poroty, ale představí se i korunky pro vítězky a hodnotné ceny.

Foto: Česká Miss/Jan Tůma
reklama

reklama

Česká Miss se vrací k tradicím!

Česká Miss se vrací k tradicím!