Přeskočit na obsah

Už se to blíží: Milovníci boxu a K1 se konečně dočkají!

Trvalo to dlouho, ale už je to tady“ Jubilejní desátý ročník Galavečeru profesionálního boxu a K1 už je doslova za rohem. Ježíšek je sice fajn, ale všichni správní sportovní fanoušci už vyhlížejí 30. prosinec, kdy to od 19. hodin všechno vypukne v pražské Lucerně.

Do ringu se jako vždy postaví řada zvučných jmen. Atmosféru jedinečného večera umocní i fakt, že organizátoři se opět rozhodli Galavečer uspořádat v duchu 30. let. Má to logiku, protože právě v tomto období se v Lucerně psala historie československého boxu. Nemusíte se ale bát, že by vás někdo nutil navléknout se do nějakého příšerného kostýmu, vše je dobrovolné. Zkrátka outfit je čistě na vás a pokud uznáte, že půjdete v klasických džínách a tričku, hlavu vám rozhodně nikdo trhat nebude. Což už se nedá říct o jednotlivých bojovnících, ti si hlavy v touze po vítězství klidně utrhnou (pro citlivější dodáváme, že je to samozřejmě řečeno pouze obrazně). I když zábava pro romantické duše to asi nebude.

Vždyť do ringu se postaví takoví borci jako například Václav Pejsar, Radek Giessmann, Josef Vít, Juraj Vozár, Luděk Greguš, Dominik Antl, Jan Rudolf, Jakub Stelšovský, Vladimír Říha, Michal Dufek, David Vinš, Martin Parlagi, Denis Farkaš, Daniel Škvor a další. Všechno však odstartuje někdo, do koho byste to možná neřekli. V úvodním „mači“ se totiž představí známý herec Jakub Štáfek, který se rozhodl na vlastní kůži poznat, co je to opravdový box. Jako tradičně nebude chybět ani síň slávy, do které bude uvedena další boxerská osobnost.

A jak už to tak bývá, taková výjimečná akce je také setkáním známých osobností. Do Lucerny tak 30. prosince dorazí třeba herci herci David Matásek, Petr Vágner, Filip Blažek, Ondřej Vetchý, herečka Iva Hüttnerová, Ondřej Soukup, Lucie Šoralová, Martin Hofman a mnoho dalších. Slavnostní zahájení Galavečera, jehož partnerem je společnost Analogia, si vezme na starost tanečník a choreograf Pavel Strouhal. Jisté je, že to opět bude stát za to a jestli máte sport v krvi, u tohohle prostě nesmíte chybět!
reklama

reklama

Už se to blíží: Milovníci boxu a K1 se konečně dočkají!

Už se to blíží: Milovníci boxu a K1 se konečně dočkají!