Přeskočit na obsah

Singl táta Petr Vojnar: Rozchod bolí, snažím se zapomenout v práci

Nejdřív dítě, potom nepříjemný rozchod. Tak se dají velmi stručně shrnout poslední dva roky soukromého života moderátora Petra Vojnara. Když dorazil do Praga Areny na představení spolupráce týmu Charouz Racing System a Sauber F1, bylo na něm znát, že to pořád hodně bolí.

Kdo moderátora Divošek na Primě znát, tak dobře ví, že ho vždycky bylo hodně slyšet. Když se vyprávěly historky, byl u toho většinou jako hlavní aktér. V Praga Areně se však držel spíš v ústraní. Něco málo zobnul na rautu, ochutnal některé z příchutí Ondrášovky (šlo o motoristickou akci, takže se alkohol nepodával), jinak byl však ponořen do svých myšlenek. „Nemám skoro hlad, v poslední době moc nejím. Ale nechci se nijak litovat, zná to každý, kdo si prošel rozchodem,“ uvědomoval si Vojnar, který se teprve nedávno rozešel s partnerkou Andreou, se kterou má syna Sebastiana. Třeba se teď ale doma konečně pustí do oprav, které plánoval. Posloužit by mu mohlo i nářadí Fieldmann od Fast ČR, které se na akci rozdávalo jako super vánoční dárek.

Když ale přijde na práci, Vojnar se chová jako pravý profesionál. Nahodil úsměv a už tu bylo focení s Playboy zajíčky, s kolegyněmi Kate Matl i Evou Decastelo. „Nebýt práce, tak nevím. Odtud jedu na Primu na další natáčení. Drží mě to nad vodou,“ přiznal moderátor. V Prage Areně se do soukromého alba vyfotil i s Ralfem Schumacherem. „Je to borec, dokázal toho hodně. Jsem fakt rád, že jsem se s ním mohl vyfotit,“ alespoň trochu se usmál Vojnar. Jen tak mimochodem, velmi kvalitní foťáky mají I telefony Xiaomi, které si závodníci z akce odnášeli jako vánoční dárky. A Petrovi každopádně přejme, ať je co nejdřív zase veselo…
reklama

reklama

Singl táta Petr Vojnar: Rozchod bolí, snažím se zapomenout v práci

Singl táta Petr Vojnar: Rozchod bolí, snažím se zapomenout v práci