Přeskočit na obsah

To je teda pěkný Ježíšek! Myslivcová naděluje dárky

Štědrý den už je doslova za rohem, přesto ještě mnozí z nás nemají všechny dárky. Jako vždy je shánějí na poslední chvíli. Jako bychom to neznali! Dominika Myslivcová teď možná někomu vytrhne trn z paty. Na svém instagramovém profilu totiž vyhlásila soutěž o žehličky na vlasy značky Sencor! Jde o „horké“ zboží a absolutní novinku!

Jestli teď brouzdáte po internetu a hledáte inspiraci na dárky, máme pro vás skvělé řešení. Mrkněte se na profil Dominiky Myslivcové (najdete zde) a zapojte se do soutěže o výrobky Sencor. „Tuhle značku mám ráda. Široký výběr a hlavně kvalita. Jsem ráda, že teď přicházejí i s žehličkami na vlasy,“ pochvaluje si Dominika. Je jasné, že jde o špičkové výrobky, protože kdo růžovou blondýnu zná, ten dobře ví, že by nic průměrného rozhodně sama nepoužívala. A jelikož jde opravdu o novinku na trhu, tak Dominika takovou věc musí mít mezi prvními. Nicméně, jestli potřebujete dárek pro muže, ani v takovém případě nebudete zklamaní. Nakonec, na nabídku značky se můžete podívat zde.

Není potřeba se zmiňovat o tom, že Myslivcová patří k nejvyhledávanějším českým influencerkám. A fanoušci stále přibývají. Dominika to ale prostě dělá chytře. Možná jste zaznamenali, že se stala Playmate nového čísla magazínu Playboy. Zkrátka tahle holka na popularitě pracovat umí. Takže se není čemu divit, že se zakázky jenom hrnou. Když se může člověk pochlubit například tím, že drží rekord ve sledovanosti na YouTube díky hitu Barbie girl, který má přes 80 milionů zhlédnutí, to se pak dělá byznys!Foto: Playboy, Instagram

Foto: Playboy, Instagram
reklama

reklama

To je teda pěkný Ježíšek! Myslivcová naděluje dárky

To je teda pěkný Ježíšek! Myslivcová naděluje dárky