Přeskočit na obsah

Dokonalé spojení: Zabruslete si a skvěle najezte v centru Prahy

Chcete si užít vánoční atmosféru v centru města, trochu si zasportovat, užít si legraci a ještě si dát něco dobrého k jídlu? Vyrazte do centra Prahy!

Na Ovocném trhu se právě otevřelo oblíbené venkovní kluziště. Ledová plocha o rozměrech 14 x 30 metrů je otevřena denně od 10:00 do 21:00 hodin a každý víkend se tu můžete těšit na doprovodné akce. Až vám po několika kolečkách začne kručet v břiše, stačí udělat pár kroků do Kolowratského paláce a navštívit Cafe Elektric. 

Nebudete litovat!
Restauraci, která nabízí jídla inspirovaná mezinárodní i tuzemskou kuchyní a která zaručeně uspokojí vaše chutě, ať už jste milovníci masa, vegetariáni či vegani. V jídelním lístku najdete netradiční celodenní snídaně, burgery, bowls, tapas, originální míchané drinky (happy hour 16-20 h) a výběrovou kávu. Těšit se také můžete na speciální vánoční menu.

Specialitou jsou zde netradiční celodenní snídaně a originální míchané drinky. To vše je podtrženo příjemnou historickou atmosférou 20. let, inspirovanou filmem Café Elektric, jehož autorem je významný filmový producent, zakladatel rakouského filmového průmyslu a automobilový závodník, Alexander Kolowrat-Krakowský zvaný „Saša“. Tedy prastrýc Francescy Kolowrat, která stojí za konceptem CAFE ELEKTRIC.

Webové stránky restaurace:www.cafe-elektric.net
IG: www.instagram.com/cafe_elektric/
FB: www.facebook.com/CAFE-ELEKTRIC-194035451083258/
reklama

reklama

Dokonalé spojení: Zabruslete si a skvěle najezte v centru Prahy

Dokonalé spojení: Zabruslete si a skvěle najezte v centru Prahy