Přeskočit na obsah

Tečka za 4. ročníkem projektu Anděl mezi zdravotníky 2023. Vítězka převzala hlavní výhru

Partner bývalé biatlonistky Gabriely Soukalové rozesmál vítězku projektu Anděl mezi zdravotníky Janu Hladíkovou při předávání hlavní ceny,vozu Kia Ceed. Naložil neposednou dcerku do auta a odjel, přičemž zapomněl botičky na kapotě auta. Gabriela Soukalová to jen sledovala z okna showroomu Auto Opat.

„To se nám stává často. Já zase občas zapomínám na střeše auta svačinu. Pak ji najdu kousek od domu. Je to komické,“usmívala se Gabriela Soukalová, která jezdí nyní Kia Sportage už pár měsíců a je moc spokojená.

Soutěž Anděl mezi zdravotníky zaregistrovala Gabriela Soukalová z článků v novinách, na přenos se nedívala. „Volný čas trávíme tak aktivně, že na televizi není moc času. A když jsou nějaké důležité závody, jdeme do restaurace kousek od nás, kde je velké plátno a fandíme spolu s ostatními. S dítětem a dvěma pracemi, moc času nemám,“ uvedla Gabriela, která se už pět let věnuje svému nadačnímu fondu a také obsahu na sociálních sítích a komerčním partnerům. 

Jako sportovkyně zažila Gabriela Soukalová péči lékařů a fyzioterapeutů. Také vítězka Jana Hladíková ve volném čase funguje jako masérka, tejpařka azdravotní dozor v hokejovém oddíle. „Jsem vděčná, že během sportovní kariéry jsem měla dostačující péči ve směru rehabilitace a regenerace. Já jsem schopná si zatejpovat některé svaly nebo jsem okoukala některé masérské grify, někdy jsem si poradila sama. Ale do nějakých větších akcí bych se nepouštěla,“ uvedla Gabriela Soukalová a vyslovila přání vítězce projektu Anděl mezi zdravotníky Janě Hladíkové. „Ať si Jana auto užívá plnými doušky, ať je pro ni Kia prostředníkem ke krásným zážitkům a najede hodně kilometrů bez nehody a s úsměvem.“

Jana Hladíková je zvyklá na manuální převodovku, proto si na první kilometry pozvala kamarádku, která jezdí automatem. „Musím trošku potrénovat. Moje první jízda povede za kamarádkou. Pojedu také do mého milovaného Liberce na hokejový zápas Bílých tygrů. A rodina se na nové auto také moc těší.“ Ředitel soutěže David Novotný a Richard Opat, majitel společnosti Auto Opat, byli spokojení. „Předáním hlavní výhry jsme zakončili 4. ročník projektu Anděl mezi zdravotníky a začínám připravovat 5. ročník. Těším se na to,“ uvedl David Novotný, když ještě předal šek na 40 000 korun pro Nadační fond Šťastná hvězda její zakladatelce Aleně Skovajsové. Richard Opat dodal: „Kia Ceed je dobré auto, živé, obratné a pro ženu je jako dělané. Modelové řady se neustále posunují, jsem zvědavý, jaké auto pro vítěze zvolíme příště. Na letošním finále jsem nebyl, ale příští rok se rád zúčastním.“
reklama

reklama

Tečka za 4. ročníkem projektu Anděl mezi zdravotníky 2023. Vítězka převzala hlavní výhru

Tečka za 4. ročníkem projektu Anděl mezi zdravotníky 2023. Vítězka převzala hlavní výhru