Přeskočit na obsah

Svatební přípravka

Termín vaší svatby se pomalu blíží. Většina věcí už je zařízená a zbylé jsou v běhu. Nezapomněly jste však na něco? Máte už plán, jak být v den D dokonalé?

Svatební šaty už zřejmě máte vyřešené, ale co vlasy a vaše pleť, vypadá svěží, odpočatá bez jediné chybičky?

Nebojte se požádat o pomoc a rozdělte mezi kamarády a rodinu alespoň část zbývajících úkolů, které je třeba ještě dotáhnout. Díky tomu získáte čas pro sebe a můžete si dopřát extra péči z rukou profesionálů.

Dejte si na čas

Ideální je zajít na konzultaci k odborníkovi, sdělit mu svá přání a domluvit se na postupu. „Pokud máte opravdu problémy s pletí, je dobré vše začít řešit i půl roku dopředu, aby byl prostor ošetření několikrát opakovat a dosáhnout tak vytouženého výsledku. Třeba v případě akné je to více než žádoucí,“ vysvětluje specialistka na estetickou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE. Jinak s intenzivní regenerací a omlazením pleti umí pomoci plazmalifting, kdy za pomoci vlastní plazmy získáte zářivou a bezchybnou pleť. Pro maximální efekt je však dobré ošetření až třikrát opakovat.

Za pět minut dvanáct

V případě, že chcete vyhladit a projasnit pleť můžete ji dopřát retinolový peeling, po kterém se pleť po třech dnech krásně vyloupne a bude jako znovuzrozená. „Téměř okamžitý efekt rozzáření a osvěžení pleti nabízí Skinbooster, který ji poskytne hloubkovou hydrataci a viditelné vypnutí,“ prozrazuje specialistka na estetickou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE. Jedná se o aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové velmi tenkými jehličkami do podkoží. S mračivkou či nechtěnými mimickými vráskami kolem očí vám pomůže baby botox.

Krása detailu

Toužíte po svůdných řasách, plných rtech či záplavě dlouhých a hustých vlasů, které jste zkrátka do vínku nedostali? Svěřte se do rukou odborníků z Beauty Zony Kliniky YES VISAGE a nechte své vlasy i řasy profesionálně prodloužit a zahustit. Plnost tenkým rtům dokáže propůjčit výplň kyseliny hyaluronové. „Vyzkoušejte revoluční techniku výplně rtů, tzv. tenting techniku, kde rty zvedáme vertikálně a získáme tak krásnou konturu s velmi přirozeným výsledkem,“ doporučuje specialistka na estetickou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE.

Nicméně lze vyřešit i jiné drobné vady na kráse jako je pigmentace, nechtěné tetování, tvar nosu, očí, brady či celkovou harmonizaci obličeje.

www.yesvisage.cz
reklama

reklama

Svatební přípravka

Svatební přípravka