Přeskočit na obsah

Krainová ukázala novou pusu:Tentokrát je zlatá a stříbrná

Topmodelka Simona Krainová nezahálí. Její brand By Simona už si získal celou řadu příznivců. Větší či menší pusa se stala součástí šatníků mnoha známých tváří. Bez nadsázky se dá říct, že kdo chce být in, musí doma pár kousků mít.

Nestárnoucí blondýnka se teď „vytasila“ s novou kolekcí. A opět je to velká paráda! Kolekce Kiss Me silver&gold vychází samozřejmě z toho, co už se několikrát osvědčilo. S tím rozdílem, že pusa je tentokrát stříbrná nebo zlatá. „Je to skvělé. V jednoduchosti je síla, tohle vypadá opravdu dokonale,“ pochvalují si na sociálních sítích fanoušci Krainové. Móda, kterou najdete na webu bysimona.cz je osobitá a drží se trendů, proto se stala velmi rychle oblíbenou mezi širokou veřejností.

Kdo by si ale myslel, že je to jen o „nějaké“ mikině nebo tričku, spletl by se. V nabídce totiž najdete i plavky, košile, teplákové soupravy a další věci spjaté s módou a životním stylem. Krainové nezapomněla ani na děti. A není náhodou, že dětské modely jsou inspirovány domácímu mazlíčky Simony. Nakonec, čivavy Angela a Aisha už jsou také celebrity. Podívejte se sami na bysimona.cz a nechte se inspirovat. Stojí to za to!
reklama

reklama

Krainová ukázala novou pusu:Tentokrát je zlatá a stříbrná

Krainová ukázala novou pusu:Tentokrát je zlatá a stříbrná