Přeskočit na obsah

Šteflíčková vyrazila na nákupy: Oblíbila si značku Bogner jako Marilyn Monroe

Přesto, že titul České Miss získala už v létě 2018, Lea Šteflíčková je stále v kurzu. Možná za to může její na modelku skvělá výška 180 centimetrů, možná přátelská a nekonfliktní povaha. Buď jak buď, není se čemu divit, že si nemůže stěžovat na nedostatek práce. My jsme ji zastihli na nákupech v butiku luxusní značky Bogner.

Rodačka z Ústí nad Labem se u Bognera neocitla náhodou. Je totiž tváří této značky. „Mají úžasné outfity. A jelikož ráda lyžuji, když přišla nabídka být jejich tváří, neváhala jsem. Ale samozřejmě to není pouze o tom. Mají skvělé věci i na léto. Prostě super,“ pochvalovala si Lea. Jako správná žena si Lea, která reprezentovala Českou republiku v roce 2018 na Miss Universe v Bangkoku, si užívala i pozornost, kterou ji v butiku věnovali. „Starají se tu o každého opravdu skvěle. Kdokoli přijde, může se na cokoli zeptat, vše mu ochotně vysvětlí. Možná sem budu chodit jen tak na pokec,“ smála se sympatická brunetka.

Německá značka Bogner je ve světě módy pojem. Stala se synonymem Sport Couture a získala si po celém světě celou řadu spokojených klientů díky funkčnosti, kvalitě i inspirativnímu luxusu. Oblečené od Bognera hrdě nosily takové hvězdy jako Marilyn Monroe či Ingrid Bergman. „Je to pouze důkaz, že Bogner nabízí opravdovou jedinečnost,“ doplnila Šteflíčková. A jelikož se blíží zima, možná i vy budete chtít doplnit výbavu. Bogner je pro to jako stvořený. Chcete se i vy stát tváři značky Bogner a získat lukrativní nabídky na focení? Je ti více než 18 let? Tak napiš na mail hledametvar@mediaservis.info.
reklama

reklama

Šteflíčková vyrazila na nákupy: Oblíbila si značku Bogner jako Marilyn Monroe

Šteflíčková vyrazila na nákupy: Oblíbila si značku Bogner jako Marilyn Monroe