Přeskočit na obsah

Největší hvězdy Flamenca přijedou do Česka! Kdy a kde je můžete vidět?

Letošní podzim a zima jsou velmi bohaté na exkluzivní kulturní představení. Sotva nám v uších odezněl zpěv originálního souboru Suliko, můžeme se těšit na největší hvězdy Flamenca. David Coria a Ana Morales se představí poprvé v České republice, chystají se hned na tři vystoupení! Konkrétně v Brně, Praze a Hradci Králové.

Milovníci žhavého tance a dokonalých pohybů si opravdu přijdou na své. David Coria a Ana Morales totiž patří k absolutní špičce, co se Flamenca týká. S kytarovým doprovodem předního španělského skladatele a hudebníka půjde o zážitek, na který se bude vzpomínat ještě hodně dlouho. Nepůjde jen o „normální představení“, umělci se představí formou „Pallabra Y Gesto“, což v českém překladu znamená Slovo a gesto. Komunikace je v běžném životě samozřejmě moc důležitá a právě z tohoto předpokladu vychází celé představení, když rozvíjí základní linie tohoto konceptu.

Jedná se o představení bez dějové osy, které vychází z konverzace mezi zpěvem (slovem) a tancem (gestem). Vše v rámci společného jazyka – flamenca,“ usmívají se David Coria a Ana Morales. Zároveň dodávají, že někdy se tak děje s laskavostí, pomalu a mírně, jindy zase vášnivě se vším temperamentem, který tito dva v sobě mají. A kdy se na ně tedy můžete těšit? 8. prosince vystoupí v brněnském KD Semilaso, 10. prosince v pražském divadle Broadway a od den později své krátké turné po České republice zakončí v centru Aldis v Hradci Králové.

Vstupenky na všechna tři vystoupení si můžete zajistit v předprodeji zde. Zárukou kvality je jistě i to, že tanečníky do Česka přivádí přední hudební a koncertní společnost Music Factory, která se postarala například i o nedávné vystoupení souboru Suliko. Plné Rudolfinum a téměř nekončící potlesk budiž pozvánkou i na další událost roku.
reklama

reklama

Největší hvězdy Flamenca přijedou do Česka! Kdy a kde je můžete vidět?

Největší hvězdy Flamenca přijedou do Česka! Kdy a kde je můžete vidět?