Přeskočit na obsah

DEJME DĚTEM DÁREK K JEŽÍŠKU aneb „Strom splněných přání”

Letos už po sedmé odstartoval oblíbený internetový projekt neziskové organizace DEJME DĚTEM ŠANCI, prostřednictvím kterého mohou dárci plnit vánoční přání dětem z dětských domovů. V tomto ročníku je zařazeno 1 284 přání ze 40 domovů po celé republice v celkové hodnotě 1 956 766 Kč. Internetoví Ježíšci mohou tato přání plnit na stránkách www.stromsplnenychprani.cz až do 12.12.

Projekt Strom splněných přání je realizován ve spolupráci se společností Se srdcem, dárky si děti mohou vybírat ve spolupracujících internetových obchodech. Významnou finanční podporu již po třetí poskytuje hlavní partner projektu Burza cenných papírů Praha.

„Každé dítě nejprve napíše dopis se vzkazem Ježíškovi, který najdete v detailu konkrétních přání. Dárci si mohou zobrazit buď všechna přání, nebo pomocí filtru snadno zvolit hodnotu dárku nebo blíže vybrat dítě, které chtějí potěšit. Plnění vánočních přání je tedy záležitostí několika minut a to pohodlně od počítače,” říká koordinátorka projektu Gabriela Judasová.

Organizace DEJME DĚTEM ŠANCI má ale variantu i pro ty, kteří by chtěli dárek zakoupit osobně. V pražském nákupním centru Novodvorská Plaza tak od 19.11. do 16.12. najdete vánoční strom s téměř 600 vánočními přáními.

„Po zakoupení těchto dárků je možné k nim dětem připojit i vzkaz od Ježíška a naopak si odnést Dopis Ježíškovi na památku. Všechno ostatní za vás uděláme my – dárky vánočně zabalíme a předáme zástupcům jednotlivých dětských domovů,” vysvětluje Gabriela Judasová.

Strom splněných přání v Novodvorské Plaze bude slavnostně zahájen 19.11. patronem organizace Vladimírem Hronem a 30.11. přijde patronka Lucie Benešová podpořit prodej adventních kalendářů svou autogramiádou.
reklama

reklama

DEJME DĚTEM DÁREK K JEŽÍŠKU aneb „Strom splněných přání”

DEJME DĚTEM DÁREK K JEŽÍŠKU aneb „Strom splněných přání”