Přeskočit na obsah

Nechte své mimické vrásky přes léto relaxovat a vyvarujte se zvýšenému pocení

Toužíte si zachovat mladiství vzhled a nestresovat se kvůli věčně propocenému tričku? Pak je teď ideální čas zajít si na aplikaci botoxu!

Možná si to ani neuvědomujete, ale díky teplým dnům trávíte mnohem více času venku. Vystavujete svou tvář slunečním paprskům a v jednom kuse mhouříte oči čikrabatíte čelo. Vaše mimické svaly tedy jedou na plné obrátky. Což by v zásadě nevadilo, kdyby po této tvrdé sezónní dřině nezůstávaly stopy v podobě jemným či hlubších vrásek. Dopřejte tedy své tváři nejen spolehlivou UV ochranu, ale i relax díky aplikaci botulotoxinu, který skvěle funguje jako prevence vzniku mimických vrásek. Navíc si umí poradit i s nadměrným pocením.

Relax pro vaši tvář

A jak botulotoxin vlastně funguje?Účinek spočívá v uvolnění svalu, který působí přímo na příčinu vzniku vrásek, tedy na svalovou činnost. Aplikací velmi malé dávky botulotoxinu do svalu se dočasně přeruší nervosvalový přenos vzruchu a dojde k požadovanému svalovému uvolnění, vyhlazení vrásky a k zamezení nežádoucí mimiky. „Správnou aplikací botulotoxinu dosáhneme odpočatého vzhledu i zjemnění vrásek. Současně tak předcházíme dalšímu vzniku a prohlubování vrásek,“ vysvětluje specialistka na estetickou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE a dodává: „Na obavy s nepřirozeného výsledku zapomeňte. Dnes se k aplikaci přistupuje velmi citlivě, tak aby tvář působila maximálně přirozeně.“

Stop zvýšenému pocením

Potýkáte se zejména v letních měsících s nadměrným pocením, na které žádný dostupným antiperspirant nezabírá? Zkuste to jinak! Aplikacíbotulotoxinu zabráníme převodu vzruchů nervových vláken na potní žlázy a tím k dočasnému omezení nebo úplnému zastavení pocení v ošetřeném místě. „Účinek nastupuje pozvolna během 2 až 10 dnů, kdy potní žlázy omezují až takřka zastavují svou činnost. Efekt je vždy individuální. Přetrvává podle použitého množství látky 7–12 měsíců, někdy i déle. Ačkoliv není výsledek trvalý, lze aplikaci botulotoxinu bez obav opět opakovat, přičemž s počtem opakování se efekt prodlužuje,“ prozrazuje lékař estetické a korektivní medicíny MUDr. Patrik Gabrišz Kliniky YES VISAGE.

www.yesvisage.cz
reklama

reklama

Nechte své mimické vrásky přes léto relaxovat a vyvarujte se zvýšenému pocení

Nechte své mimické vrásky přes léto relaxovat a vyvarujte se zvýšenému pocení