Přeskočit na obsah

Letošní Pohár zdraví navštívilo přes 10 tisíc lidí

Rekordním počtem akcí i účastníků se může pochlubit třetí ročník VITAR Poháru zdraví, seriálu plného pohybu pro zdravou rodinu. Ten zastřešuje oblíbené a tradiční akce po celém Česku zaměřené na turistiku, běh nebo cyklistiku.

Devět akcí plných pohybu přilákalo v součtu přes 10 tisíc účastníků, které vždy přivítalo hezké počasí, připravené trasy pochodů či závodů i zázemí s vitaminy a energií od VITARu. Tradičního českého výrobce vitaminových doplňků, který celý seriál zastřešuje. „Letošní ročník považujeme za úspěšný, především díky mnoha pozitivním ohlasům a rostoucímu počtu účastníků jednotlivých akcí zařazených do seriálu,“ říká autor projektu Aleš Máslo.

VITAR Pohár zdraví odstartoval 13. dubna v Praze charitativní akcí Proběhni.se a na jaře následoval ještě turistický pochod nedaleko Náchoda (Borovská 50) a cyklistický Malevil Cup v Libereckém kraji.

Seriál pak pokračoval 6 akcemi na podzim, z nichž první proběhla v září v Třebíči (Pohádková Třebíč) a všechny další v říjnu, kdy se postupně uskutečnily turistické pochody Třemošenská 50 a Tišnovská 50, cyklistický ČT Author Cup v Jizerských horách, pražský Den zdraví se STOBem a Janovských 11 a 19 – tradiční akce spojující turistiku s běžeckými závody.

Účastníci VITAR Poháru zdraví tak měli spoustu možností k prožití příjemného dne s pohybem a mnohdy celou rodinou. Zapojit se mohli i do soutěže o balíček vitaminů a načerpat energii i vitaminy na stánku VITARu, kde bylo připravené také občerstvení – v podobě oblíbených pitíček Capri-Sun, nápoje OvoCé nebo MaxiVita Horkých nápojů na podzimních akcích.
reklama

reklama

Letošní Pohár zdraví navštívilo přes 10 tisíc lidí

Letošní Pohár zdraví navštívilo přes 10 tisíc lidí