Přeskočit na obsah

Czech Social Awards 2019: Finále plné zajímavých osobností

Letošní Czech Social Awards 2019 budou o inspiraci, zážitcích a zábavě, které vyvrcholí 28.11.2019 finálovým večerem. Leitmotivem bude Noční život ve městě a odehraje se mimořádně v prostorách Uhelného mlýna, klenotu mezi industriály, jehož historie sahá až do 70. let 19. století. Vyber si osobnost, která tě inspiruje a pošli jí svůj hlas. 

Těšit se můžeš na live hudební a taneční vystoupení, večer, který tě bude bavit i offline a samozřejmě inspirativní osobnosti sociálních sítí Česka, z nichž během večera vzejde šestice vítězů ankety v kategoriích Inspiration & Influence, Fun & Entertainment, Cosmo Rising Star, Fair Play, Social Special Award a také Go Global. Hlasovat pro ty, co tě inspirují, můžeš až to 1. listopadu na této stránce: https://czechsocialawards.cz/categories. Vybrat si můžete ze spousty osobností jako je například Lukáš Hejlík, Bára Strýcová, FattyPillow, Dominika Myslivcová, Kovy, Nikol Švantnerová a z celé řady dalších.

Netradiční bude už samotná cesta na event. Letos totiž mimořádně začne na vlakovém nádraží, kde bude pro hosty připraven speciální Czech Social Awards vlak plný tematických překvapení. Užít si to může úplně každý. Chceš být také na eventu? Být součástí a podpořit inspirativní osobnosti sociálních sítí? Vstupenky jsou již v prodeji na GoOut zde. Sleduj instagram @czechsocialawards a facebook Czech Social Awards, kde se dozvíte veškeré novinky a o nic nepřijdete.
reklama

reklama

Czech Social Awards 2019: Finále plné zajímavých osobností

Czech Social Awards 2019: Finále plné zajímavých osobností