Přeskočit na obsah

Drahokoupil prohloupil: Tyhle kousky už nejsou jeho

Patří mezi nejkrásnější dívky u nás. V roce 2016 se Kristýna Kubíčková stala druhou vicemiss České republiky, od té doby jakoby stále „kvetla“. Může za to samozřejmě i její „nové“ poprsí. Můžete se sami přesvědčit o tom, že blondýnka je sexy i u venčení psa!

Loni si s dnes už bývalým přítelem Vojtou Drahokoupilem pořídili miminko v podobě buldočka Baileyho. Ten si teď může spokojeně chrochtat, jak pěknou má paničku. Kubíčková nedávno podstoupila augmentaci poprsí a viditelně jí to prospělo. Prý to nedělala kvůli chlapům, ovšem jejich obdivným pohledům se teď vyhnout nemůže. „Minulý rok jsem přibrala deset kilo, na ňadrech to bylo znát. Takže to byl důvod, proč jsem do toho šla,“ usmívala se Kristýna před pár měsíci bezprostředně po operaci. 

Modelka zvolila prsní implantáty Motiva, které patří mezi nejvyhledávanější díky jejich stoprocentní kvalitě. „Ženám dávám do prsou implantáty už nějakou dobu. A stále mě ještě něco může něco tak příjemně překvapit,“ tvrdí přední plastický chirurg Tomáš Doležal, který se na modelce „podepsal“.

Kubíčková si samozřejmě zjišťovala, zda je Motiva opravdu tak skvělá, jak se říká. „Reakce byly pouze pozitivní. Takže jsem byla rozhodnutá během chvíle,“ doplňuje s tím, že velikost poprsí v jejím případě zůstala stejná, šlo tedy pouze o vyplnění. Kdybychom měli zvolit nejkrásnější psí paničku, Kubíčková by byla horkou adeptkou na vítězství. „Implantáty Motiva rozhodně doporučuji,“ má jasno Kristýna. Na výsledek se každý může podívat. Ale opatrně, všeho moc škodí, dokonce i obdivných pohledů. Aby vám jedna dobře mířená nepřiletěla…
reklama

reklama

Drahokoupil prohloupil: Tyhle kousky už nejsou jeho

Drahokoupil prohloupil: Tyhle kousky už nejsou jeho