Přeskočit na obsah

Celulitida – jak můžu problém s nehezkými ďolíčky vyřešit?

Celulitida, aneb pomerančová kůže v oblasti hýždí a stehen. Estetický neduh, kterým trpí v této době i mnoho štíhlých žen. Proč se tento problém objevuje a co ho způsobuje? Jak s ním můžeme bojovat my?

Celulitida, odborně lipohypertrofie není nic jiného než nadměrné ukládání tuků – lipidů v problémové oblasti. Tukem jsou vyplněny tukové buňky které se zbytňují a jsou vytlačovány cestou nejmenšího odporu směrem k pokožce. Tím, že nám díky špatnému životnímu stylu a prostředí slábne podkožní vazivo a pevnost kůže je chabá, je viditelný vzhled celulitidy – nevzhledných ďolíčků. To, že celulitida není nic hezkého víme, ale je hlavně i nebezpečná pro naše zdraví. Zbytňující tukové buňky utlačují okolní cévky a kapiláry. Problémová část se neprokrvuje a nefunguje lymfatický systém, který nemůže odvádět toxické látky. Mějte na paměti, že celulitida nebude nikdy lepší, ale jen horší.

Jak si můžeme sami proti celulitidě pomoci?

Základem je samozřejmě pohyb a dodržování správného pitného režimu. To nám bohužel zadní partie dostatečně neprokrví. Ideálním pomocníkem je Body Wraps Anticellulite. Metoda, která má v sobě vybrané aspekty, které se navzájem podporují a na problém s celulitidou fungují.

Procedura Body Wrasp Anticellulite začíná užitím potravinového doplňku Body Wraps Fat Killer, který napomáhá rychlejšímu spalování tuků. Samotný zábal – wrap – tělo ovine po směru toku lymfatického systému obinadly napuštěné v lázni ze speciálně vyvinutého bahna, které pomáhá zpevnit podkožní vazivo a pokožku, umí bojovat proti ukládání tuků, podporuje mikrocirkulaci a tím i lymfatický systém. Tělo pak při kardio cvičení ve správné tepové frekvenci začne ještě lépe odbourávat tuk. Při cvičení obinadla tlačí na nerovnou pokožku, kterou také drenují. Závěrem je speciální proticelulitidní masáž, která celulitidu v problémovém místě hezky prokrví.

Tím se urychlí látková výměna a tak se můžeme celulitidy lépe zbavit. Podpořit pak celou kúru můžeme i z domu a to pomocí speciálního prohřívacího oleje proti celulitidě BW Body Wraps Anticellulite Oil, který používáme spolu s rolerem, který celulitidu zcela rozválcuje. Vhodný potravinový doplněk doporučujeme BW Pills Light Legs, který se užívá na podporu lymfatického systému a tím i zmírnění celulitidy. Vhodným doplňkem je i čaj BW Body Wraps Lymfatic, který také pomáhá zavodnění. Pokud po kúře dodržíte zásady zdravého životního stylu a pitný režim, celulitidy se dále bát nemusíte.
reklama

reklama

Celulitida – jak můžu problém s nehezkými ďolíčky vyřešit?

Celulitida – jak můžu problém s nehezkými ďolíčky vyřešit?