Přeskočit na obsah

Zuzana Bubílková má nového chlapa. Má exotické jméno a je to prý perspektivní model

Nové frajera si pořídila moderátorka Zuzana Bubílková. Fešák jménem Ernesto sice není už nejmladší, ale známá satiričky ho vybírala s citem a při focení kalendáře Anděl mezi zdravotníky její nový přítel hrál důležitou roli.

„Je to hodně perspektivní model, vybírala jsem ho s citem. Nikdy jsem takto rachitického partnera neměla, ale kdyby byl bohatý, tak by to byla výhoda. Mne vždycky uháněli takoví, co byli ještě při síle. Toto je výjimka,“ smála se Zuzana Bubílková na soustředění Anděl mezi zdravotníky v Hotelu Studánka, kde nafotila fotku do nového kalendáře.

Bohužel, za několik dní bude známá satirička opět zdravotnickou péči potřebovat. Půjde znovu pod kudlu. „Budou mi operovat to, co už mi na začátku roku operovali, neposlušné palce na noze. Moje tělo zareagovalo tak, jak nikdo nečekal. Špatně chodím a běhat s tím vůbec nejde. Zbyla mi jen ta posilovna, kde mohu dát tenisku dolů a cvičit bosa. Bojím se jediného, abych neskončila na vozíku a či s chodítkem,“ uvedla Zuzana Bubílková. Protože je ale bojovnice, doufá, že i se dvěma ortézami se dobelhá na finále soutěže Anděl mezi zdravotníky, které se koná 6. srpna v Náchodě.

Ředitel soutěže David Novotný je rád, že mohl v Hotelu Studánka zdravotníky a všechny umělce přivítat. „Soutěž Anděl mezi zdravotníky má velký ohlas. Mezi soutěžícími jsou zdravotní sestry, lékaři, farmaceuti, pečovatelka. Doufám, že si soustředění, kde kromě odpočinku nafotí i kalendář se známými osobnostmi užijí. Musím také poděkovat všem, kteří soutěž podporují, jsou to firmy Chirana, PVZP, Knihy Dobrovský, 2P Servis, Hartmann Rico a řada další dalších, bez jejichž pomoci by se soutěž nemohla uskutečnit. Divadelní představení a koncert měly i charitativní charakter. Podpořili jsme Nadační fond Šťastná hvězda částkou 15 000Kč.“

A kdo jsou letošní Andělé, kteří reprezentují svá zdravotnická zařízení?1. Jana Hladíková, Nemocnice Třebíč, zdravotní sestra společné interní a neurologické JIP, 2. Ludmila Zelenko, Nemocnice Pardubického kraje a.s., všeobecná sestra oddělení Klinické a radiační onkologie, 3. PharmDr. Lukáš Bauer, Fakultní nemocnice Bulovka, klinický farmaceut, 4. Bc. Romana Daňhelová, Nemocnice Jihlava, porodní asistentka, 5. Mgr. Jana Trejtnarová, Královéhradecká lékárna, lékárnice, 6. Mgr. Petr Pazour, Nemocnice Nové Město na Moravě, šéf nelékařů neurologického oddělení a iktového centra, 7. Mgr. Pavla Örhalmi, Fakultní nemocnice Hradec Králové, staniční sestra, 8. Romana Veltruská, všeobecná sestra v ambulanci praktického lékaře Slaný, Nemocnice Slaný – interna JIP, 9. MUDr. Milada Krejčová, Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje, lékařka, 10. Marie Zeyvalová, Domov U Anežky, Benátky nad Jizerou, pečovatelka, 11. MUDr. Eidi Hakimi, Nemocnice Rumburk – Krajská zdravotní a.s., primář chirurgie, 12. Bc. Andrea Stejskalová, Fakultní nemocnice Brno, staniční sestra na Jednotce intenzivní a resuscitační péče pro novorozence.
reklama

reklama

Zuzana Bubílková má nového chlapa. Má exotické jméno a je to prý perspektivní model

Zuzana Bubílková má nového chlapa. Má exotické jméno a je to prý perspektivní model