Přeskočit na obsah

Ženské intimní partie procházejí zátěží, dnes už to nemusí být tabu

Jen málokterá část ženského těla projde takovou zatěžkávací zkouškou jako právě intimní partie. Nejen přirozené stárnutí, ale zejména porod, zkrátka vykonají své.

Narození dítěte patří k nejkrásnějším momentům v životě. Přináší však s sebou menší i větší starosti. Patříte k ženám, které po porodu začala trápit stresová inkontinence zejména při kašli či poskakování? Přestože jde pro ženy o hodně citlivé téma, odhoďte zábrany a obraťte se na odborníky. Nebojte, nejste v tom sami! Podle nedávno zveřejněné studie trpí jenom u nás asi na 500 000 žen tímto problémem. Vyřešit ho můžete snadno, rychle a bezbolestně za pomoci laserové terapie. „Laser během ošetření zpevňuje přední stěnu poševní, a díky tomu přestane docházet k samovolnému uniku moči,“ vysvětluje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Navíc laser v kombinaci s aplikací kyseliny hyaluronové nebo plazmy dokáže řešit problémy se zvlhčováním i bolestivé jizvy po epiziotomie neboli nástřihu hráze

Celkové omlazení pomocí laseru

S přibývajícím věkem dochází nejen k uvadání pokožky ve vaši tváři, ale i k ochabnutí v oblasti intimních partií. Za pomoci vysoce sofistikovaného laserového ošetření, kdy se ošetřuje celý obvod pochvy a dále i malé stydké pysky a okolí vchodu pochvy a močové trubice, dochází ke zpevnění a vyhlazení této oblasti. „Během ošetření se laserový paprsek rozstřeluje po obvodu celé pochvy a dochází tak k jejímu zúžení, zpevnění a zlepšení lubrikace,“ prozrazuje MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

Laser ve spojení s výplněmi
Laserové ošetření můžeme kombinovat i s aplikací kyseliny hyaluronové či plazmy, které se používají u vchodu poševního pro zlepšení lubrikace. „Plazma stejně jako laser regeneruje žlázky, které se nachází u vchodu poševního. Řídká kyselina hyaluronová zase zlepšuje hydrataci této oblasti, tedy i její pružnost,“ říká MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE. 

K celkovému vylepšení intimních partií přispívá i modelace velkých stydkých pysků, které s věkem přicházejí o plnost a elasticitu. Ideální výplní je hustější gel kyseliny hyaluronové. Výsledkem těchto procedur je znatelné omlazení a celkové zpevnění, které při sexu pocítí nejen žena, ale i její partner.
reklama

reklama

Ženské intimní partie procházejí zátěží, dnes už to nemusí být tabu

Ženské intimní partie procházejí zátěží, dnes už to nemusí být tabu