Přeskočit na obsah

Výlet do světa krásy s INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA

Poprvé v historii, dva největší veletrhy kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a zdravého životního stylu, spojily své síly. Za jedno vstupné se mohli návštěvníci vydat do PVA EXPO PRAHA v Letňanech na souběžné veletrhy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA konané pod jednou střechou.

Veletrh INTERBEAUTY PRAGUE představil to nejlepší z nehtového designu, kadeřnictví, kosmetiky a dalších oborů spojených s krásou. WORLD OF BEAUTY & SPA byl zaměřen zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, manikúru, pedikúru a zdravý životní styl. „Pořadatelem obou veletrhů je nově společnost ABF. Na veletrzích se představilo 350 vystavovatelů, kteří nabídli více než 500 zastoupených značek a to na výstavní ploše 15 400 m²,“ říká Markéta Klíma Holatová, mluvčí veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa.

Velké spojení veletrhů ze všech beauty oborů se neobešlo bez VIP osobností. A právě proto na této mimořádně kvalitní akci nemohla chybět krásná Dominika Myslivcová. Růžový andílek uspořádal na veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE své první velké setkání se svými fanoušky. „Byla jsem velmi dojatá. To setkání nemělo jedinou chybičku, bylo prostě dokonalé. Je mi ctí, že jsem tou autogramiádou splnila mnoha lidem přání. Děkuji organizátorům za nádherně připravenou růžovou expozici, hrozně moc se všem líbila, byla jsem nadšená,“ říká Dominika Myslivcová.

Udělat si selfie s růžovým andílkem a popovídat si s ní, po tom toužily jak mladší dívky, tak urostlí mladíci a nejstaršímu fanouškovi, který za ní dorazil je úctyhodných 79 let. „Splnila jsem si svůj sen, dotknout se Dominiky, mluvit s ní. Je prostě kouzelná,“ řekla devítiletá Sofie z Ostravy. „Setkání s nádhernou Dominikou jsem si prostě nemohl nechat ujít. Jsem moc rád, že jsem se s ní sešel,“ odpověděl téměř osmdesátiletý pan Veselý. „Domča mne objala, jsem tak šťastná, nikdy na to nezapomenu,“ prozradila nám dvanáctiletá Aneta z Prahy.

Spolupráci s Dominikou Myslivcovou si pochvalují i pořadatelé beauty veletrhů. „Veletrhy probíhaly dva dny, v pátek 15.3. a v sobotu 16. 3. 2019. A právě v sobotu u nás proběhla velká autogramiáda s úspěšnou youtuberkou a blogerkou Dominikou Myslivcovou. Před její růžovou expozicí se tvořili fronty. Udělat si s Domčou selfie chtělo obrovské množství lidí. Jsme moc rádi, že její historicky první setkání proběhlo právě u nás,“ dodává Markéta Klíma Holatová, mluvčí veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa.
reklama

reklama

Výlet do světa krásy s INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA

Výlet do světa krásy s INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA