Přeskočit na obsah

Vyčerpaná Taťána Makarenko nesedí s rukama v klíně

Finále Miss Czech Republic, které se konalo v únoru bylo pro Taťánu velmi vyčerpávající a věnovala mu spoustu energie. Aktuálně tak zakladatelka soutěže krásy čerpá energii a připravuje se na další ročník.

Půvabnou českou modelku Taťánu Makarenko jsme zastihli na večírku Casina Victory. Prozradila nám, jak tráví svůj volný čas. „Aktuálně mám nejméně hektické období v roce. Dopřávám si klid, pohodu s přáteli u dobrého jídla a trávím čas na krásných místech. Načerpávám tak energii a sílu do dalšího ročníku,“ sděluje Makarenko.

Kdo by si myslel, že tato mladá dáma zahálí, nestačil by se divit. „I přesto, že mám volněji, nesedím s rukama v klíně. Věnuji se přípravě vítězek na světové soutěže. je důležité, aby Česko kvalitně reprezentovaly. Navíc připravujeme castingy pro Miss Czech Republic 2020, které začnou v září 2019. Přihlášky se totiž spustí v létě, a tím tak odstartujeme 11. ročník soutěže,“ komentuje spokojeně svoje pracovní aktivity Makarenko.

Českou modelku jsme nachytali, jak si zkouší zahrát v Casinu Victory, které je největší v okolí Brna a patří k nejmodernějším a nejluxusnějším na celé Moravě. „Zkoušela jsem to poprvé, ale jelikož jsme nehráli o reálné peníze, tak to bylo nenáročné na emoce a stress,“ směje se Makarenko. A co vy? Zahráli byste si v Casinu?

 
reklama

reklama

Vyčerpaná Taťána Makarenko nesedí s rukama v klíně

Vyčerpaná Taťána Makarenko nesedí s rukama v klíně