Přeskočit na obsah

(V)OŘECH FEST 2023: Přijďte podpořit dobrou věc

(V)Ořech Fest je charitativní festival útulku Voříškov, kde vystoupí řada hudebních osobností, nebude nouze o výborné jídlo a pití, mnoho zábavy pro vaše děti, prožijete pohodové sobotní odpoledne a podpoříte všechny pejsky a ostatní zvířata z Voříškova. Zveme Vás na historicky první ročník!

V sobotu 9.9.2023 pořádáme v nedaleké obci Ořech ve venkovním areálu místní sokolovny charitativní festival právě na podporu útulku, ale také jako příležitost potkat se spolu a užít si společně pohodové odpoledne.

K dispozici budou lavice a stoly, ale kdo můžete, si s sebou klidně vezměte deku, polštářek ať si můžete udělat pohodlí na trávě. A prostě chillovat, dobře jíst, pít a bavit se.

K jídlu pro vás připravíme jen samé dobroty z poctivých surovin. U jednotlivých stánků budete moci ochutnat domácí slané i sladké pochoutky. Není nám lhostejné co se děje kolem nás, zvířata milujeme (proto se věnujeme Voříškovu). A tak pro vás budeme připravovat na grilu maso z prověřené dobré české farmy – Bio farmy Sasov, kde zvířata mají svá práva a hlavně žijí svůj život bez zbytečného násilí a krutosti. Odmítáme podporovat často velmi odporné velkochovy, kde je zvíře bráno jako věc a nástroj pro uspokojení člověka.

Start programu je pak naplánován na 13 hodinu. K poslechu i tanci vám zahrají například Šárka Vaňková, Míša Nosková nebo Vojta Nedvěd s kapelou. Připraveno máme mnoho zábavy pro děti, můžete si sebou samozřejmě vzít pejska.

Nejčastější dotazy

  • Je zajištěné nějaké parkování? Přímo v areálu bude parkovaní pro osobní auta. Počet parkovacích míst je ale omezen a není možné si ho dopředu rezervovat. V případě, že na festival přijedete autem, se do areálu dostanete z ulice Sportovní.
  • Je možné si sebou vzít psa? Vstup na akci se psy je povolen. Zvažte ale, zda vašemu psímu kamarádovi nebude lépe v pohodlí domova. Hlasitá hudba, více lidí a běhající děti mu nemusí vyhovovat. V areálu musí být psi na vodítku.
  • Co si vzít s sebou? Skvělou náladu a piknikovou deku. Kvalitní občerstvení pro vás máme již zajištěné …a jak už jsme zmínili v popisku akce, čím více se budete bavit – jíst a pít, tím více podpoříte Voříškov.
  • Je vhodný i pro děti? Ano. Rozhodně ano, festival je vhodný právě pro rodiny s dětmi. Pro děti bude vyhrazena dětská zóna s nafukovacími atrakcemi. Máme pro ně mít připravené aktivity a vystoupí pro ně Gábina a Katka (https://gabinakatka.cz/.
  • Jak se na festival dostanu? Na festival se z Prahy nejlépe dostanete autobusem č. 301 a 352 ze zastávky Luka (linka metra B). Nejbližší zastávka u areálu sokolovny je Ořech. Ze Smíchovského nádraží se také můžete vlakem do Řeporyj a poté pojedete autobusem 301 nebo 352 tři zastávky do Ořecha.
  • Je možné na místě platit kartou? Ano, platba kartou je možná, ale upřednostňujeme platbu v hotovosti, neboť se celá částka dostane pejskům a dalším zvířátkům v našem azylu. Pro případ nouze bude k dispozici i terminál.

Program

12:30 Otevření areálu

13:00 Zahájení programu

13:30 Míša Nosková

14:40 Šárka Vaňkova

15:10 Gábina a Katka – vystoupení pro děti

16:40 Elias & the Shepherds

18:10 Vojta Nedvěd

19:10 Losovaní tomboly

Vstupenky

Vstupenky lze zakoupit on-line na ticketstream.cz zde.

Počet vstupenek je omezen. Cena 350 Kč.

Děti do 120 cm zdarma.

Veškerý výtěžek ze vstupného jde na péči o pejsky a ostatní zvířátka v útulku Voříškov.
reklama

reklama

(V)OŘECH FEST 2023: Přijďte podpořit dobrou věc

(V)OŘECH FEST 2023: Přijďte podpořit dobrou věc