Přeskočit na obsah

Vémola jako ochránce přírody? Neuvěříte, kde si myje auto

Tenhle chlapík na vás může působit různě. Pro někoho je Karlos „Terminátor“ Vémola nevycválaný floutek, který jen machruje, pro jiné borec, jehož příkladu je hodné následovat. Jeden z nejúspěšnějších českých MMA zápasníků však na první pohled rozhodně nevypadá jako ekolog. My jsme ho však zastihli, jak předává svoji káru borcům z firmy No-H2O!

Na začátek by se asi slušelo říct, co se vlastně za těmi několika písmeny a čísly skrývá. Ti bystřejší možná pochopili, že to znamená „bez vody“. A když přidáme, že jde o mytí aut, zřejmě jsme doma všichni. Pánové, možná tomu nebudete věřit, ale z téhle společnosti za vámi opravdu přijedou kamkoli po Praze a z auta vám udělají doslova vábničku na čistotu milující ženy a dívky. Prostě co si budeme povídat, vaše auto se bude blýskat jako psí ku….no, bude zkrátka dokonalé. Ví to evidentně i drsňák Karlos Vémola, který si svůj auťák nechal právě profíky z No-H20 a je naprosto spokojený.

Ono se není co divit, že i takový bijec jako Karlos má úsměv od ucha k uchu. Za prvé je vůz opravdu špičkový, jak už jsme zmínili. Ale ani šetření přírody není rozhodně k zahození. Vždyť jedním umytím bez vody vlastní patentovou technologií ušetří v No-H20 135 litrů drahocenné tekutiny! Navíc veškeré přípravky jsou biologicky rozložitelné a neobsahují žádná rozpouštědla ani kyseliny. Škoda, že takto neuvažuje každý. V No-H2O by jim sice ubylo kšeftů, ale životní prostředí by se radovalo. Tak jako Karlos.
reklama

reklama

Vémola jako ochránce přírody? Neuvěříte, kde si myje auto

Vémola jako ochránce přírody? Neuvěříte, kde si myje auto