Přeskočit na obsah

Velké finále České Miss se letos neuskuteční

Do České Miss vstoupila v tomto roce nadnárodní kosmetická společnost s jasnou vizí vybudovat prestižní soutěž krásy, jejíž vítězky budou reprezentovat Českou republiku na těch nejznámějších světových soutěžích.

Finále letošního ročníku se bohužel neuskuteční. Zatímco v loňském roce jsme se zakončení soutěže nedočkali kvůli pandemii související s šířením nákazy covid-19 a s ní přijímaných restriktivních opatřeních vlády, letos se jedná o kombinaci těchto příčin, které zkrátka nedovolují takto náročný projekt realizovat v podobě, kterou si soutěžící a soutěž Česká Miss ESSENS zaslouží. Doznívající první vlny pandemie, zejména pak nejistota a hrozící nová opatření neumožňovaly a neumožňují tento několikaměsíční projekt naplánovat ke spokojenosti nového managementu a obchodních partnerů. Proto se vedení nově vznikajícího projektu rozhodlo nedokončený ročník uzavřít bez vyhlášení vítězek, vyhrazuje si ovšem právo na vlastní nominaci reprezentantek v nejbližších termínech soutěží Miss Universe, Miss Earth, Miss Global a Miss Europe.

Česká Miss ESSENS by měla být důstojná, navazovat na bohatou historii značky a svým vítězkám by měla nabízet mimo nezapomenutelných zážitků i nové profesní možnosti. Tradice a nové trendy budou ve spojení s profesionalitou a zkušenostmi nového realizačního týmu zárukou prémiového zábavného formátu. 

Nový ročník České Miss ESSENS započne castingovou tour po celé České republice na jaře příštího roku. Na velké finále se pak můžeme těšit na podzim 2022.

Vedení a celý realizační tým věří, že veřejnost a příznivci soutěží krásy tento krok pochopí a netrpělivě budou očekávat novou, neotřelou, zároveň exkluzivní  a zábavnou Českou Miss. Zkrátka takovou, na jakou již dlouho čekáme.

Foto: Anna Koniaeva, Petr Hauser
reklama

reklama

Velké finále České Miss se letos neuskuteční

Velké finále České Miss se letos neuskuteční