Přeskočit na obsah

Trápí vás křečové žíly? Víme, jak s nimi zatočit

Problémy vyřešte během pauzy na oběd díky unikátní metodě VenaSeal a odhalte na jaře své jinak dokonalé nohy v krátkých šatech!

Celý zákrok trvá pouhých dvacet minut, je bezbolestný a provádí se za plného vědomí pacienta. Ten po zákroku odchází bez problému domů a nemusí dodržovat žádný speciální režim, ani nosit kompresivní punčochy. Může se vrátit hned ke svým každodenním aktivitám.

Ptáte se proč zrovna vy?
Nebojte, nejste v tom sami. Dle studie trápí tento problém 30 až 60 % populace. Nejlehčí forma křečových žil tzv. metličkovité varixy se vyskytují téměř u každého druhého člověka. Závažnější podoba křečových žil postihuje asi 30 % dospělých. Samozřejmě záleží na věku i pohlaví. S přibývajícími roky je toto onemocnění mnohem častější, a to zejména u žen.

Důvodů, proč se křečové žíly objevuji je hned několik – genetika, sedavé zaměstnání nebo práce, kdy jste celý den na nohou. Důležitým měřítkem je také životní styl – obezita, strava a málo pohybu.
Řešení však existuje. Nebolí, neobjeví se krevní podlitiny a nebudete vyřazeni z aktivního života po několik týdnů. Tedy pokud nezvolíte chirurgické řešení, které nabízí většina nemocnic. Svěřte své nohy do péče soukromé kliniky a moderní léčby.

Metoda VenaSeal
Jak už bylo řečeno, jde o snadnou, rychlou a bezbolestnou metodu, kdy se nemocná žíla uzavře za pomoci speciálního žilního lepidla. Není však lepidlo jako lepidlo. A právě certifikované lepidlo z USA VenaSeal s prokázanými jedinečnými výsledky na několika tisících pacientech na světě, patří k tomu nejlepšímu na trhu. „Kromě jiného k jeho přednostem patří i perfektní manipulace, přesnější dávkování a umístění do postižené žíly,“ prozrazuje z vlastní zkušenosti docent MUDr. Peter Baláž, cévní chirurg z Kliniky YES VISAGE. Navíc jeho účinnost v uzávěru nemocné žíly je mimořádná – je to 95 až 97% v pěti letech.

Pro koho je tato metoda vhodná?
Hodí se pro všechny, kteří se chtějí efektivně zbavit křečových žil a nechtějí být na dlouho vyřazeni z aktivního a pracovního života. Je možnou volbou i pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou podstoupit zákrok v narkóze. „Co se samotného onemocnění týká, je možné takto účinně řešit křečové žíly na podkladě onemocnění povrchového žilního systému,“ vysvětluje docent MUDr. Peter Baláž, cévní chirurg z Kliniky YES VISAGE. Pokud mezi patříte právě do této skupiny, může být metoda VenaSeal to pravé řešení pro vás. 
reklama

reklama

Trápí vás křečové žíly? Víme, jak s nimi zatočit

Trápí vás křečové žíly? Víme, jak s nimi zatočit