Přeskočit na obsah

To nejlepší pro vaše děti: Showroom ELIS DESIGN otevřel své brány

Jediný ucelený concept store dětského světa otevřel svůj první showroom v Praze. Pokud hledáte zajímavý nábytek a dekorace do dětského pokojíčku, ELIS DESIGN STORE je tou správnou volbou.

Často si říkáte, že byste svým dětem rádi předělali pokojíček nebo prostě jen pořídili něco nového, ale nevíte, kde hledat inspiraci či přímo nakupovat? Pak právě pro vás je tu ELIS DESIGN, synonymum pro originální řešení dětského světa. Cílem je nabídnout komplexní řešení dětského prostoru dle individuálních potřeb našich nejmenších.

Slavnostního otevření se zúčastnily influencerky z celé České republiky, samozřejmě i s dětmi. Programem provedla moderátorka TV Prima Lucie Vonchitzki, která je novopečenou maminkou. „Po dnech hledání dětského nábytku na internetu pro malou Beatrice jsem našla několik krásných věcí. Když jsem zjistila, že jsou všechny od ELIS DESIGN, rozhodla jsem se firmu kontaktovat, takto vznikla naše spolupráce“ ocenila projekt Lucie Vonchitzki.

Na otevření se zastavila i Dominika Myslivcová, která s ELIS DESIGN spolupracuje na soutěži Miss Princess. Speciálně pro ni byl navržen do růžova laděný pokojíček pro princezny, který je mimo jiné k vidění na ELIS DESIGN STORE v Praze. „Věříme v nadčasovost a sílu dřeva. Naší inspirací je jednoduchost, hravost a čistota severského stylu. Dbáme na kvalitní výběr dodavatelů a ctíme poctivou řemeslnou tradici. Podstatnou část sortimentu vyrábíme pod značkou ELIS DESIGN. Další produkty pečlivě vybíráme tak, aby zapadaly designově a barevně do konceptu. Odoláváme čínské expanzi a hledáme výrobce v rámci EU s certifikovanými materiály,“ usmíval se majitel Aleš Novotný.

Největší přednosti ELIS DESIGN
Koncepční řešení na míru:
U nás poskládáte celý pokojíček od postýlky přes hračky až po nálepky na zeď.
Vzájemná kombinovatelnost: Všechny produkty k sobě barevně, tvarově i výběrem materiálu designově ladí.
Výrobky osobně testujeme: A to i s dětmi. Z testování natáčíme videa.
Myslíme EKOLOGICKY: V první řadě vybíráme produkty z přírodních materiálů, které jsou zpracovány s ohledem na přírodu a zdraví našich nejmenších.
reklama

reklama

To nejlepší pro vaše děti: Showroom ELIS DESIGN otevřel své brány

To nejlepší pro vaše děti: Showroom ELIS DESIGN otevřel své brány