Přeskočit na obsah

Tahle kočka slaví narozeniny! Bendová míří do Playboye


Patří mezi nejkrásnější dívky českého showbyznysu. Zapomeňte na soutěže Miss, tam si opravdové krásy většinou příliš neužijete. Ono se totiž někdy stačí podívat do portfolia tuzemských fotografů a zjistíte, že je opravdu na co koukat. Co říkáte na Magdu Bendovou, která dnes slaví narozeniny?
 
U žen se věk nesděluje, takže ani tentokrát neuděláme výjimku. Můžete ale klidně hádat. Kolik byste téhle kočce řekli? A jak vlastně bude kráska, kterou objevil fotograf Jiří Rašner, slavit v době stále ještě trvajících restriktivních opatření? „Nic velkého to nebude. Respektuji nařízení, i když ne se vším souhlasím. Ale určitě si to vynahradíme, až tohle všechno skončí,“ usmívá se sympatická blondýnka, která sice pochází z Čechyně u Rousínova, ale v Praze už nějaký ten pátek spolupracuje s estetickým centrem a stomatologickou klinikou.
 
Už dlouho se v kuloárech hovoří o tom, že Bendová bude pózovat pro magazín Playboy, fotit by ji měl právě Rašner. A jak to vypadá, vše už pomalu dostává reálných obrysů. „Snad to brzy klapne. Moc se na to těším,“ přiznává krásná Magda. A co si budeme povídat, při pohledu na její fotky snad není nikdo, kdo by se netěšil spolu s ní. Bude to jistě jedna z největších ozdob prestižního pánského magazínu.

Foto: Jiří Rašner
reklama

reklama

Tahle kočka slaví narozeniny! Bendová míří do Playboye

Tahle kočka slaví narozeniny! Bendová míří do Playboye