Přeskočit na obsah

Šteflíčková už měla Vánoce! Víte, co dostala?

Vánoce jsou sice až za pár týdnů, někde už ale Ježíšek naděloval. Například úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková si splnila sen. Respektive jí přání splnila společnost Fast ČR Tipnete si, po čem už několik měsíců krásná modelka pokukovala?

Je jasné, že jako modelka žije Šteflíčková zdravě. Strava, cvičení a tak podobně. Ale nikdo není dokonalý, to už říkal i Jiří Krampol ve svém pořadu. Takže i tahle kráska má svoji neřest, kterou je káva. Samozřejmě musí být kvalitní, proto už si dlouho přála espresso přístroj s mlýnkem na kávu. „S Fast ČR spolupracuji už dlouho. Takže když mi nabídli jeden z jejich modelů kávovarů značky Sage, s radostí jsem přijala. Opravdu nádherný vánoční dárek,“ rozplývala se modelka jen těsně před svým odletem na Miss Universe. Není se čemu divit. Tahle „hračka“ totiž umí báječné věci, káva chutná v podstatě jako od profesionálů v nejlepší kavárně.

Jen namátkou můžeme jmenovat kónický mlýnek pro přípravu espressa, capuccina, latté a dalších druhů kávy, osmnáct nastavení hrubosti mletí, 250g zásobník na kávová zrna, automatické i ruční nastavení množství extrahované kávy, extra vysoký prostor pro přípravu long coffee (velké kávy) a další super věci, které ocení každý milovník tohoto moku. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo „ujíždí“ na kávě a nemáte pro něj ještě vymyšlený dárek pod stromeček, tak tento kávovar je skvělou volbou. Nebo byste si chtěli vybrat jiný? To není žádný problém. Mrkněte se na stránky Fast ČR (najdete zde) a vybírejte z široké nabídky nejen kávovarů.
reklama

reklama

Šteflíčková už měla Vánoce! Víte, co dostala?

Šteflíčková už měla Vánoce! Víte, co dostala?