Přeskočit na obsah

Startuje 4. ročník VITAR Poháru zdraví. Hýbejte se a vyhrajte!

Pražská charitativní akce Proběhni.se odstartuje na začátku dubna další ročník VITAR Poháru zdraví, seriálu plného pohybu pro zdravou rodinu. I letos tento projekt čítá kromě turistických pochodů také běžecké a cyklistické akce, všechny ale mají jedno společné – pohyb v přírodě s možností účasti celé rodiny. A také možnost vyhrát vitaminový balíček nebo se občerstvit a doplnit vitaminy či energii díky VITARu – českému výrobci doplňků stravy a hlavnímu organizátorovi projektu.

VITAR Pohár zdraví letos čítá už 11 podniků – tradiční turistické pochody s bohatou historií i známé sportovní akce, například cyklistický Malevil Cup nebo ČT Author Cup. Celý seriál odstartuje akce Proběhni.se, ve které můžete něco udělat pro sebe i druhé (více zde). Následovat bude 10 akcí po celé České republice v průběhu celého roku – od dubna až do prosince. „Letos jsme do seriálu zařadili i Mikulášský běh ve Zlíně, který celý projekt 5. prosince uzavře. Dalšími novinkami jsou pochody Za krásami Nedvědice nebo Bouzovská 30, které doplňují akce zařazené do VITAR Poháru zdraví už loni,“ říká za organizátory projektu Jana Nováková z VITARu.

„Pohár zdraví organizujeme přesně v duchu našeho motta „Pomáháme lidem vést zdravější život.“ Děláme to nejen výrobou vitaminů v našem tišnovském závodě, kterému se věnujeme už 30 let, ale i podporou a organizací podobných akcí pro zdraví. Pohár zdraví je symbolem zdravé fyzické aktivity vhodné pro všechny věkové kategorie,“ doplňuje autor myšlenky Poháru zdraví a marketingový ředitel VITARu Aleš Máslo.

Hýbejte se a vyhrajte

V rámci VITAR Poháru zdraví můžete nejen podpořit své zdraví a kondici, ale také vyhrát – vitaminový balíček v hodnotě 500 Kč. Ten je nachystaný pro 30 vylosovaných výherců po skončení seriálu. Zapojit se do soutěže je přitom jednoduché – stačí přijít na stánek VITARu, kde na vás za registraci do VITAR klubu čeká i dárek a také ochutnávka produktů od tradičního českého výrobce vitaminů.

Na každé akci se tak můžete těšit na občerstvením v podobě nápoje OvoCé, pitíček Capri-Sun nebo MaxiVita Horkých nápojů. Chybět nebudou ani vitaminové doplňky MaxiVita a The Simpsons či legendární energetické a vitaminové tablety Energit. „Zvyšujeme tím úroveň zázemí i samotných akcí. Chceme, aby se jich účastnilo co nejvíce lidí, protože pohyb pomáhá lidem vést zdravější život, což je i naše firemní motto. Jsem moc rád, že VITAR je jednou z mála firem, která naplňuje své motto v praxi a investuje do jeho realizace,“ těší autora myšlenky Poháru zdraví a marketingového ředitele VITARu Aleše Másla.

Vyrazte s rodinou na některou z akcí VITAR Poháru zdraví – letos do něj patří tyto akce:

 • 4. 4.        Proběhni.se, Praha
 • 25. 4.     Za Krásami okolí Nedvědice
 • 16. 5.     Bouzovská 30
 • 30. 5.     Borovská padesátka Kladským pomezím + Pohádkový les
 • 13. 6.     Malevil Cup, Heřmanice v Podještědí
 • 14. 6.     Hvězdicový pochod v botanické zahradě, Praha
 • 18. 9.     Pohádková Třebíč
 • 3. 10.     Třemošenská 50, Třemošná
 • 10. 10.  Tišnovská 50, Tišnov
 • 10. 10.  ČT Author Cup, Bedřichov v Jizerských horách
 • 5. 12.     Mikulášský běh, Zlín

Více informací na www.poharzdravi.cz
reklama

reklama

Startuje 4. ročník VITAR Poháru zdraví. Hýbejte se a vyhrajte!

Startuje 4. ročník VITAR Poháru zdraví. Hýbejte se a vyhrajte!