Přeskočit na obsah

Stane se Niko Jalauzidis Objevem Evropy 2?

Prestižní anketu Hudební ceny Evropy 2 nebude Niko Jalauzidis letos poprvé sledovat pouze jako divák. Díky svému hitu “I Know I Shouldn’t Wait” ho odborná porota rádia zvolila jako jednoho ze tří objevů roku ankety. Jeho osud je nyní v rukách jeho fanoušků!

Když Niko Jalauzidis před rokem psal písničku “I Know I Shouldn’t Wait”, netušil, že jak mu zahýbe s kariérou. Ačkoliv na její tvorbě strávil snad nejméně času ze všech svých děl, už v polovině loňského roku mu bylo jasné, že napsal velký hit.

To mu jasně dali najevo i jeho fanoušci, kteří písničku sedm týdnů po sobě svými hlasy drželi na předních příčkách Evropa 2 Music Chart. I díky tomu se ze všech hitů předešlého roku jeho písnička umístila na celkovém sedmém místě. A nyní se může dokonce stát objevem roku zmíněného rádia. Dostal se totiž do úzké nominace a jeho fanoušci pro něj mohou od 1. února do 21. února hlasovat.

“Dostat nominaci na objev roku v Hudebních Cenách Evropy 2 je pro mě velkou ctí – ani si nedovedu představit, kolik hudby se na Evropě 2 za rok protočí a mám radost, že můj song něčím zaujal a povedlo se tohle. Jsem nadšený a je to super motivátor. Zrovna se připravuju zase začít vydávat nové písně a teď se na to těším ještě víc,” říká Niko.

Toho sice potěšila již nominace, netají se ale tím, že by rád vyhrál. “Jsem soutěživý, takže nebudu předstírat, že ne, ale už jenom to, že jsem mezi všemi těmi jmény, je krásný pocit,” dodává Niko, pro kterého lze hlasovat každý den do 21. února na webových stránkách Evropy 2. Vyhlášení proběhne 26. února.

Foto: Niko Jalauzidis
reklama

reklama

Stane se Niko Jalauzidis Objevem Evropy 2?

Stane se Niko Jalauzidis Objevem Evropy 2?