Přeskočit na obsah

Šperky, které potěší. Každý má svůj přesný záměr, je tvořen rituálním postupem

Poslední dobou si lidé získali oblibu v nošení osobních šperků. Jedněmi z takovýchto šperků jsou i nově vyvíjené Wenderaxy v LabuVIK ženy s jménem Axa Wender. V podání samotné Axy se jedná především o magické a rituální šperky. Tyto kousky jsou významými nositely nových technologií, která Axa aplikuje na základě zkušeností z koučování a mentoringu v posledních svých 7mi letech působení.

Základ každého Wenderaxu tvoří objekt zvaný orgonit. Orgonit má přesně dané své 3 funkční části, které jsou vždy obsaženy v každém Wenderaxu.  Účinná kombinace orgonitu spolu s dalšími novými alchymickými komponenty významně umocňují celý efekt každého šperku či objektu. V dílně a zároveň showroomu na Praze 5 můžete nalézt i různé druhy pyramid a kdychlových objektů. Pravidla práce s energií jsou Axou striktně dodržovány po celou dobu výroby šperku. Axa také pracuje aktivně s pránou a má vystudováno již něco kolem 10ti cetrifikátů včetně práce s krystaly a pránické psychoterapie. 

Každý jeden šperk má tedy svůj přesný záměr a účel a je tvořen rituálním postupem. Každý Wenderax sleduje vyšší zákonitosti energie a působí během nošení přímo do čaker člověka a to i během doby spánku. Nositeli se pak vlivem tohoto, řekneme i jemného působeni, postupně měni úhel pohledu na život a mnohé staré a nefunční odpadá.

 No a na uvolněné místo přichází závan čerstvého vzduchu ! 🙂 Toho, koho opravdu zajímá vlastní hlubší Sebepodstata, doporučujeme vyptat se na Axa Academy, kde je nyní vypsána již druhá vlna. Více o Academii najdete na webu www.vamtode.cz a svůj osobní wendrax seženete na eshopu www.axawender.cz.
reklama

reklama

Šperky, které potěší. Každý má svůj přesný záměr, je tvořen rituálním postupem

Šperky, které potěší. Každý má svůj přesný záměr, je tvořen rituálním postupem