Přeskočit na obsah

Simona Krainová miluje dovolenou s dětmi

Toužíte po nádherných písčitých plážích, azurově modrém moři anebo aktivní či rodinné dovolené? Nechte se inspirovat českými celebritami, které si prostě umí vybrat jen to nejlepší! Známe hvězdičky si zamilovaly Kanárské ostrovy, Portugalsko, ale i exotický Zanzibar a Bali!

Modelka Simona pro svou rodinu umí vybrat nádhernou dovolenou, kde bude o všechny skvěle postaráno. Už podruhé se v únoru vydala na ostrov koření Zanzibar, do oblíbeného luxusního pětihvězdičkového hotelu Tulia. Tropický Zanzibar je známý pro svůj jemný bílý písek, průzračným indický oceán a způsob života, jakoby se zastavil čas. Kromě exotiky, která je časově náročnější na cestování, Simona zvolila pro svoji rodinu síť hotelů Martinhal Sagres v Portugalsku. Tyto hotely totiž patří mezi luxusní a hlavní výhodou je,  že jsou dokonale přizpůsobeny rodinám s dětmi. Kromě Portugalska a Zanzibaru, celá její rodina pravidelně každý rok létá na oblíbené Lanzarote!

I Alice Bendová s rodinou propadla kouzlu Kanárských ostrovů natolik, že si na jednom z nich pořídila byt s výhledem na oceán. Od té doby tam jezdí několikrát ročně, a to v jakémkoliv ročním období. Nedávno zde trávila celé velikonoční svátky a své fanoušky na sociálních sítích lákala za poznáním ostrova Tenerife. Kanárské ostrovy patří mezi bezpečné destinace, které stojí za návštěvu, kdykoliv během roku a jsou to ideální volba pro rodinnou dovolenou!
reklama

reklama

Simona Krainová miluje dovolenou s dětmi

Simona Krainová miluje dovolenou s dětmi