Přeskočit na obsah

Sexy Veronika: Pózovala pro Playboy, lidé si ji přejí znovu!

V roce 2016 ozdobila titulku magazínu Playboy. Kosmetička z Ostravy Veronika tím mnoha mužům způsobila nejen drobné srdeční problémy, ale některým také „tichou domácnost“. Ne každá partnerka totiž zvládne, když si její drahý domů přinese časopis s takovou kráskou.

Veronika pořád dokazuje, že se Playmate stala oprávněně. Když se podíváte do fotogalerie, tak ze své krásy nic neztratila, možná právě naopak. Nikdo se nemůže divit tomu, že si lidé Veroniku znovu přejí na stránky pánského magazínu. „Jestli bych do toho šla znovu? Asi ano,“ usmívá se sexy brunetka. Nic proti dívkám z Playboye, jsou to vesměs opravdu velké krásky. Ale Veronika má ještě něco navíc. Něco, co z ní vyzařuje, na muže (ale i některé dámy) působí jako magnet.

Oslovili jsme deset vybraných mužů ve věku 20-57 let a zeptali jsme se jich, jestli by si Playboy s Veronikou koupili. Osm z nich odpovědělo jednoznačně „ano“, jeden odpovědět odmítl s tím, že čeká na manželku, která už může být za rohem. A pro posledního dotázaného to nebyla relevantní otázka, protože si kupuje výhradně časopisy, kde jsou nazí chlapi. Jedním dechem však dodal, že kdyby měla na sobě nějaký pěkný outfit, tak by se rád podíval. Buď jak buď, vydavatel Playboye má o čem přemýšlet…

Foto: Jiří Rašner, Olga Kononenko, Rudolf Vávra, Norbert Králík, Martin Buček, Carlos Methfessel
reklama

reklama

Sexy Veronika: Pózovala pro Playboy, lidé si ji přejí znovu!

Sexy Veronika: Pózovala pro Playboy, lidé si ji přejí znovu!