Přeskočit na obsah

Sexy učitelka Kamila Frolová má velký sen: Kdo jí ho pomůže splnit?

Je možné, aby dívka svedla chlapa, aniž by promluvila nebo udělala cokoli jiného, než že by se na něj pouze dívala? Pro krásnou Kamilu Frolovou by to zřejmě nebyl vůbec žádný problém. Docela litujeme, že už nejsme školou povinní, protože jestli tahle kočka jednou bude učit, tak to bude velký masakr!

Další dívka z dílny hledače talentů fotografa Jiřího Rašnera se opravdu povedla. Kamila Frolová pochází z Karlových Varů a momentálně v Plzni studuje pedagogickou fakultu Západočeské univerzity. Jestli se jednou postaví za katedru, nejspíš bude každý závidět jejím studentům. Na druhou stranu umíte si představit tu hromadu nešťastně zamilovaných studentíků? V každém případě titul Miss učitelka, bude-li se někdy volit, má tahle dvaadvacetiletá brunetka jistý. „Pro mě je nejdůležitější, abych uměla svým případným žákům předat vědomosti,“ usmívá se Kamila.

Kamila miluje motorky a závodní auta, hlavně pak formuli 1. Jejím velkým snem je postavit se jako grid girls na startovní rošt některé z Velkých cen. „Vím, že to teď kvůli zákazu není možné. Ale doufám, že se grid girls jednou k formulím vrátí. Podle mě to jde k sobě.“ Má pravdu, rychlá auta a pěkné holky k sobě prostě neodmyslitelně patří. Kdo jí tedy její přání splní? Chtělo by to někoho vlivného. Kamila už má přitom řadu zkušeností například z DTM nebo Moto GP. Věřme, že se jí jednou její sen splní. Do té doby se můžete jejím úžasným tělem a krásou pokochat alespoň ve fotogalerii.
reklama

reklama

Sexy učitelka Kamila Frolová má velký sen: Kdo jí ho pomůže splnit?

Sexy učitelka Kamila Frolová má velký sen: Kdo jí ho pomůže splnit?