Přeskočit na obsah

Půjde krásná Tereza ve stopách Evy Herzigové?

Fotograf Jiří Rašner nezahálí, se sexy Terezou Bartoňkovou nafotili žhavé snímky pro značku spodního prádla Provoque. Krásná studentka Newton College předvedla, proč může být i v budoucnu vyhledávanou fotomodelkou. Je radost se na ni podívat!

Jiří Rašner je nejen vyhledávaným fotografem, ale také známým vyhledávačem talentovaných modelek. Rozhodně není náhodou, že dívky, které objevil, se v budoucnu objevily na stránkách prestižních magazínů a dostávaly zakázky od známých firem. Dá se tedy předpokládat, že i půvabná Tereza půjde v těchto stopách. „S Jirkou se skvěle spolupracuje. Vím, že holky dokáže hodně pracovně posunout, takže jsem moc ráda, že si na focení vybral i mě,“ usmívá se Bartoňková. Tahle brunetka má vše, co si od fotomodelky můžeme přát. Nakonec, přesvědčit se můžete ve fotogalerii.

Nabídky na práci na sebe zřejmě nenechají dlouho čekat. Kdo ví, kam až to může dotáhnout. „Chtěla bych být tváří nějaké opravdu známé značky nebo firmy. A třeba být i na billboardech,“ zasnila se Tereza. Nutno říct, že to není přání nesplnitelné. A vzpomínáte si, co se dělo, když se na billboardech objevila Eva Herzigová v dnes již legendární značce spodního prádla?

Nehodovost stoupla o desítky procent, muži se nesoustředili na řízení, ale sledovali sexy Češku. A jen tak mimochodem, reklamní kampaň Hello Boys byla s Herzigovou byla ve Velké Británii vyhodnocena jako nejpoutavější reklamou všech dob. Tereza tak má na co navazovat…

Foto: Jiří Rašner
reklama

reklama

Půjde krásná Tereza ve stopách Evy Herzigové?

Půjde krásná Tereza ve stopách Evy Herzigové?