Přeskočit na obsah

Pro modelky dlouhé nebo krátké nehty? Lenka Vrabcová poradí

Lenka Vrabcová (dříve Klosová) je mladou libereckou nehtovou designerkou. Mladou nejen věkem (30 let) ale i dobou, kterou se pohybuje v branži nehtové modeláže. Je vystudovanou zdravotní sestrou, vykonávat toto povolání ji však překazil vážný úraz na koni. Při velmi dlouhé rekonvalescenci se začala zajímat o nehtovou modeláž, a v 25 letech začala snít o vlastním salónu a podnikání. To se jí také povedlo, a nyní po 5 letech dělá nehty i klientkám jako jsou modelky Lea Šteflíčková, Denisa Spergerová nebo Gabriela Gášpárová. „Je úžasná, má výborné nápady a vždycky odcházím spokojená,“ pochvalují si všechny Miss. Lenka je sice z Liberce, ale kvůli velkému zájmu o její práci jezdí často i do Prahy.

Že je Vrabcová úspěšnou nehtovou designerkou dokazuje nejen to, že za ní na nehty chodí známé osobnosti, ale i fakt, že se pravidelně účastní prestižních soutěží, kde se umisťuje na prvních příčkách. Příkladem takového úspěchu může být nedávná zahraniční soutěž Nail Pro 2021, kde získala hned 4 ocenění (z toho dvě 1. místa) a dostala se i mezi 5 nejlepších účastnic celé soutěže. Díky tomuto výkonu se v příštím roce posouvá opět do vyšší a konkurenčně náročnější kategorie.

Kromě toho, že se sympatická maminka Vrabcová věnuje svým klientkám a přípravám na soutěže, a zároveň jezdí školit po celé republice, vytváří také postery s nádhernými extrémními tvary nehtů. Jeden z těchto tvarů si v minulém roce nechala sama patentovat a přiřkla mu název Sharkie. Taktéž v minulém roce spolu se svým manželem rozjela vlastní e-shop s nehtovými nástroji, v dnešní době již velmi nutnými k rychlé a precizní manikúře a modeláži. Lenka Vrabcová je také ambasadorkou značky Kostka nail system a tyto veganské hypoalergenní produkty používá pro všechny své klientky.

Doba je nyní pro nejednu nehtovou stylistku nelehká, nehtová studia musí být uzavřena kvůli vládním opatřením spojeným s pandemii Covid-19, Vrabcová se ale nevzdává. Situaci se přizpůsobila a pro své studentky vytváří online školení, která jsou plná nejen nutných základů pro správnou nehtovou modeláž ale i současných informací a trendů v oblasti krásně a přirozeně vypadajících nehtů. Nezbývá nic jiného, než tuto nadějnou mladou ženu doporučit všem, kteří stále tápou při hledání šikovné a precizní manikérky. Více informací o její práci a podnikání najdete také na www.claudine.cz nebo na Instagramu (zde) i Facebooku (zde).
reklama

reklama

Pro modelky dlouhé nebo krátké nehty? Lenka Vrabcová poradí

Pro modelky dlouhé nebo krátké nehty? Lenka Vrabcová poradí