Přeskočit na obsah

Pražská restaurace Mama nabízí světovou kuchyni i večerní program

Nová restaurace Mama se nachází v hotelu Mama Shelter Prague v Holešovicích. Restaurace Mama přináší různorodý výběr jídel z celého světa v zajímavém a zábavném prostředí. Od ledna také uvádí nedělní brunche a zajímavý večerní program s DJs a živými hudebními vystoupeními.

Pizza z trouby na dřevo a jídla z celého světa, připravená se starostlivostí jako by byla uvařena doma, jsou nejen ozdobou našeho menu, ale i požitkem pro všechny vaše smysly! Podělte se o výběr populárních japonských „gyozas“ se sezamovou omáčkou nebo zkuste izraelskou specialitu „shakshouka“. Dáváte přednost rybám? Našeho tuňáka „tonkatsu“ si jistě zamilujete. Máte rádi maso? Vychutnejte si náš hamburger nebo argentinský „entrecote“. Jste vegetariány? Pak si zvolte populární havajskou misku Poke s rýží a zeleninou. A máme něco i pro vaše přátelé ze zahraničí. Pozvěte je na tradiční domácí guláš s houskovými knedlíky a teplý jablečný závin s vanilkovou zmrzlinou nebo malinovým ovocným knedlíkem. Mama má zkrátka něco pro každého!

Restaurace Mama po celém světě jsou mimo jiné známé pro své brunche. Objevte náš brunch zahrnující všechny oblíbené snídaňové pochutiny, stejně jako pizzy a mnoho dalšího. Každou neděli od 12:00 do 16:00. Mama navíc ráda kombinuje skvělé jídlo a hudbu a proto se při brunchi můžete těšit třeba na jazzový Kukui Quartet nebo Charlie & the Chocolates, tedy spojení zpěvačky Charlie One z Ohn square s vynikajícími jazzovými hudebníky.

Nechcete se nudit? Mama má řešení. V restauraci naleznete herní stůl, kde si můžete zahrát šachy, domino nebo třeba člověče nezlob se, ale také videohry a stolní fotbálek. Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu večer na vás čekáme u 17ti metrového baru s živou hudbou. Můžete si dát večeři a pak se přesunut jen pár kroků na drink a zatancovat si jednoho z našich DJ nebo na živou hudbu. A na jaře Mama otevřela svou úžasnou terasu. 
reklama

reklama

Pražská restaurace Mama nabízí světovou kuchyni i večerní program

Pražská restaurace Mama nabízí světovou kuchyni i večerní program