Přeskočit na obsah

Pořad UKAŽ SE! poprvé se sexy Gášpárovou! Už v sobotu na SPORT 5

Pokud máte talent a myslíte si, že umíte zpívat, tohle je šance přesně pro vás! Televize SPORT 5 přináší další díl pořadu UKAŽ SE!. Určen je amatérským zpěvákům, kteří chtějí prorazit, ale nemají dostatek financí ani kontaktů, aby natočili nákladné klipy a oslovili renomované producenty. A teď s novou moderátorkou, krásnou Gabrielou Gášpárovou!

Pořad UKAŽ SE! odstartoval na televizní stanici SPORT 5 na konci roku 2017 a od té doby si získal obrovskou popularitu a spoustu diváků a fanoušků. Není se vůbec čemu divit. Známí sportovci jako hosté, spousta skvělé muziky. A teď ještě jeden navíc. Tím je Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová, která byla v některých anketách vyhlášena hereckým objevem loňského roku. A nutno říct, že i kdyby vás hudba vůbec nezajímala, sexy brunetka vás k televizní obrazovce doslova připoutá.

A vlastně ještě jedna zajímavá motivace tu je. Vyhrát totiž můžete spoustu zajímavých cen od elektroniku od značek Sencor a Babyliss. Zde na webu www.sport5.cz se pak dozvíte, jestli se na vás usmálo štěstí a získali jste nějakou s fantastických cen. Ale mnohem lepší je se pořadu zúčastnit jako hudebník, protože se vám mohou otevřít brány do světa showbyznysu. A to pak bude opravdu velké!




reklama

reklama

Pořad UKAŽ SE! poprvé se sexy Gášpárovou! Už v sobotu na SPORT 5

Pořad UKAŽ SE! poprvé se sexy Gášpárovou! Už v sobotu na SPORT 5