Přeskočit na obsah

Pohoda u stromečku: Takhle trávili Vánoce naši slavní

Vánoce jsou za námi, zažívací ústrojí si snad konečně odpočine od neustálého přívalu dobrot. Přesto se na nejkrásnější svátky v roce bude ještě nějakou dobu vzpomínat. A je jasné, že někteří naši slavní si nezapomněli udělat pěkné fotečky pro fanoušky.

Prakticky hned na Štědrý den zaplnily sociální sítě fotky dárků, hodně z nás mělo potřebu se pochlubit, co pod stromečkem našlo. Co se týká dárků, takové snímky si naši slavní většinou odpustili (možná proto, aby pod příspěvky nemuseli promazávat závistivé komentáře). Každopádně málokdo si nechal ujít příležitost, aby se vyfotil u stromečku. A proč také ne? Je to hezké. Sami se podívejte do fotogalerie, komu to nejvíc slušelo.

Jestli workoholičce Báře Mottlové v sexy punčoškách, která ani na Štědrý den neodložila macbook. Nebo Dominice Myslivcové ve slušivé červené a tradičním výstřihem. Mimochodem, česká Barbie se pochlubila, že mimo jiné pod stromečkem našla i nový telefon od značky Xiaomi. Možná se vám ale budou více líbit „rodinnější“ fotky Evy Decastelo, Agáty Hanychové, Dary Rolins či Sandry Novákové. Případně zvolíte Patricii Solaříkovou s pejskem? Je to na vás.

Foto: Instagram
reklama

reklama

Pohoda u stromečku: Takhle trávili Vánoce naši slavní

Pohoda u stromečku: Takhle trávili Vánoce naši slavní