Přeskočit na obsah

Pohár zdraví pokračuje podzimní částí – pojďte se hýbat do přírody

V září startuje podzimní část VITAR Poháru zdraví, seriálu plného pohybu pro celou rodinu. Čeká vás celkem 6 akcí plánovaných v září a říjnu a těšit se můžete na turistické, běžecké i cyklistické akce.

Jarní část Poháru zdraví, která čítala tři podniky, přilákala přes 3000 účastníků. Teď jsou na řadě další akce plné pohybu pro celou rodinu. V září se uskuteční tradiční Pohádková Třebíč (20. 9.) se zajímavou turistickou trasou pro nejmenší se stanovišti s pohádkovými bytostmi. Až 50kilometrovou túru mohou absolvovat účastníci říjnové Třemošenské 50 a Tišnovské 50. Na své si přijdou i cyklisté – 12. října se totiž koná známý ČT Author Cup v Bedřichově v Jizerských horách, který je stejně jako loni součástí VITAR Poháru zdraví.

Sportovně laděná je i další říjnová akce zařazená do tohoto seriálu – Janovských 11 a 19. Jde o turistický pochod okořeněný běžeckým závodem s výběrem mnoha různých distancí a tratí i pro vozíčkáře.

Všem, kteří chtějí žít zdravěji, zbavit se nadbytečných kil a nevědí, jak na to, je pak určený říjnový Den zdraví se STOBem. Kromě ukázky nejrůznějších druhů cvičení a diskuzí s odborníky se můžete těšit i na stánek VITARu, který je iniciátorem a hlavním partnerem Poháru zdraví.

Stánek najdete na všech akcích a na něm nejrůznější vitaminy, energii nebo občerstvení od tradičního českého výrobce vitaminových doplňků, který pořádá VITAR Pohár zdraví od roku 2017. Zúčastnit se můžete také soutěže o 35 vitaminových balíčků v hodnotě 500 Kč.

Do projektu jsou na podzim zařazené tyto akce:

20. 9.     Pohádková Třebíč
5. 10.     Třemošenská 50, Třemošná
12. 10. Tišnovská 50, Tišnov
12. 10. ČT Author Cup, Bedřichov v Jizerských horách
19. 10. Den zdraví, Praha
26. 10. Janovská 11 a 19, Janov nad Nisou

Více informací na www.poharzdravi.cz
reklama

reklama

Pohár zdraví pokračuje podzimní částí – pojďte se hýbat do přírody

Pohár zdraví pokračuje podzimní částí – pojďte se hýbat do přírody