Přeskočit na obsah

Oslava 10. narozenin a otevřené nové pobočky kliniky Yes Visage proběhla ve velkém stylu

Co spojuje tyto tři krásné dámy? Patří k nejlepším ve svém oboru a jsou pravidelnými klientkami a zároveň tvářemi největší československé kliniky estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE. Proto není divu, že právě ony přestřihly slavnostní pásku u příležitosti otevření nové pobočky v Praze.

A co slavné kmotry klinice popřály? „Tato klinika se umí postarat o všechny ženy všech věkových kategorií a činí je krásnějšími a spokojenějšími a pro vás muže jednoduše přitažlivějšími. Myslím si, že abychom se cítili dobře a spokojeně, patří k životnímu stylu v 21. století i vylepšení zevnějšku. Proto přeji klinice hodně šťastných a nádherných klientek ale i klientů,“ pronesla s obrovskou noblesou slovenská herečka Zdena Studenková, která nezapomněla zmínit, že je jí velkou ctí být tváří právě Kliniky YES VISAGE.

Další přání zaznělo z úst zlaté slavice, která poděkovala za péči především majitelce kliniky Lucii Libovické. „Jsem nesmírně šťastná, že tu dnes večer mohu být. Já tě, Lucinko, neskutečně obdivuji a vážím si tě a děkuji ti, že moje vlásky jsou tak krásné a děkuji ti, že jsi mi dala k dispozici lékaře, kteří mi řekli, že mám srdce na správném místě, že mám uvnitř vše v pořádku. Klinika YES VISAGE se nám stará nejen o krásu, ale také o zdraví,“ prozradila známá zpěvačka Lucie Bílá a dodala: „Takže jestli budu zdravá, je to díky Klinice YES VISAGE. A jsem šťastná, že jsem tváří této úžasné kliniky.“

Podobnou poklonu majitelce kliniky vystřihla i Simona Krainová, která je součástí kliniky už od samého počátku. „Toto je myslím jediná klinika, která po deseti letech vypadá ještě líp než před deseti lety. To, co Lucinka spolu s týmem vytvořila, je na obrovský potlesk a klobouk dolů. Přeji této klinice všechno nejlepší, a hlavně spokojené zákazníky,“ pronesla na závěr známá česká topmodelka.

Slavnými kmotrami to však nekončilo, vše nejlepší popřál klinice i primář plastické chirurgie Matin Molitor. Na akci dorazilo velké množství celebrit a osobností z řad klientů kliniky  jako například populizátor společenské etikety Ladislav Špaček, operní diva Andrea Kalivodová, modelka a moderátorka Iva Kubelková, bývalá politička Jana Bobošíková, módní návrhář Osmany Laffita, moderátorka Petra Svoboda či zpěvačka Kamila Nývltová a mnoho dalších.

Celým večerem provázeli a hosty bavili humorem sobě vlastním moderátoři Libor Bouček a Jaro Slávik. Při západu slunce potěšila všechny přítomné svým vystoupením Tereza Kerndlová v doprovodu svého klavíristy. I ta poděkovala klinice, protože i ona sama se řadí mezi 30 000 spokojených klientů, které tato klinika ročně ošetří. V pozdějších hodinách dostala hosty do varu svými písněmi Lucie Bílá, následovalo vystoupení taneční skupiny Mina Keresa a vystoupení známe slovenské hudební skupiny Fragile, které všechny přítomné doslova roztančilo.

Narozeninová party pod otevřeným nebem na náměstí mezi budovami komplexu Churchill se nesla v bílé barvě a v neskutečné příjemné a uvolněné atmosféře.
reklama

reklama

Oslava 10. narozenin a otevřené nové pobočky kliniky Yes Visage proběhla ve velkém stylu

Oslava 10. narozenin a otevřené nové pobočky kliniky Yes Visage proběhla ve velkém stylu