Přeskočit na obsah

Olga Lounová v Lucerně. Lístky můžete mít zadarmo!

První adventní neděle bude letos pro Olgu Lounovou velmi speciální. Poprvé totiž vystoupí na jevišti, před kterým měla vždy respekt. Ačkoliv má na svém kontě stovky vystoupení, letos se rozhodla uspořádat jeden mimořádný koncert. Již 1. prosince totiž vystoupí ve velkém sále pražské Lucerny! 

Své debutové album sice Olga Lounová vydala již před osmi lety a od té doby pravidelně koncertuje, v Lucerně nikdy svůj vlastní koncert neuspořádala. Nyní se rozhodla to změnit. Již 1. prosince, na první adventní neděli, si vyzkouší, jaké je to stát na jevišti v Lucerně. A datum si nevybrala Olga náhodou. Koncert bude totiž charitativní.

“Jde o první Adventní neděli a o charitativní koncert, což se k sobě podle mě perfektně hodí. Navíc miluju když advent rodina tráví spolu, tak proč neuspořádat krásný koncert, kam můžou vyrazit místo vánočního běsnění,” říká Olga, která se koncertu již nemůže dočkat. 

A fanoušky nezve jenom na své hity, ale její pozvání přijal i rocker Václav Noid Bárta. “S Vaškem poprvé živě zazpíváme písničku Láska se nám může stát, která se letos stala hitem. Diváci se mohou těšit také na orchestr, dětský pěvecký sbor, kapelu a opět budu mít akrobatické překvapení,” vysvětluje Olga, která dává svým fanouškům šanci získat lístky na koncert zcela zdarma. A stačí k tomu opravdu málo a ještě uděláte dobrý skutek. “Když někdo daruje vlasy v minimální délce 30 centimetrů pro Nadační fond Gracie, získá vstupenku zdarma,” říká Olga, která s touto organizací již roky úzce spolupracuje. 

Zoufat nemusí ale ani její fanoušci s krátkými vlasy. Ty jsou aktuálně v prodeji na jejích webových stránkách http://www.olgalounova.cz či v síti ticketportal. Jejich ceny se pohybují od 690 korun do 1590 za VIP. Uvolnila i pár speciálních GOLD VIP vstupenek, které obsahují profi fotografie z meet and greet. 

Foto: Kateřina Nováková
reklama

reklama

Olga Lounová v Lucerně. Lístky můžete mít zadarmo!

Olga Lounová v Lucerně. Lístky můžete mít zadarmo!