Přeskočit na obsah

Nový pořád stanice SPORT 5: HNI SE a makej doma

Současná situace způsobená pandemií nového typu koronaviru není pro nikoho příjemná. Ale i v karanténě musí jít život dál. Pokud si chce člověk udržet zdravého ducha i mysl, je třeba pohyb. Televizní stanice SPORT 5 proto přišla s naprosto úžasnou myšlenkou, jak do pohybu zapojit známé tváře a veřejnost. Vznikl nový pořad s názvem HNI SE.

Televize SPORT 5 od 1. dubna pokryje téměř 100 % České republiky, navíc stále zůstává zdarma. Do nového pořadu HNI SE se může zapojit naprosto každý. Posílejte videa, jak se udržujete v kondici, nic víc, nic méně. Není třeba žádných složitých strojů, prostě použijte to, co máte doma – židle, postel, podlahu, švihadlo. Zkrátka vše, co máte zrovna po ruce. S humorem jde všechno lépe, i boj proti COVID-19. Natočte si sami video, případně požádejte kamaráda, partnerku, maminku či psa a nahrajte ho na https://nahraj.sport5.cz/. Nejlepší videa odvysílána v novém pořadu a ještě ke všemu můžete vyhrát skvělé ceny.

A aby toho nebylo málo, tak v tom nebudete jen vy. Přímo ve studiu skvělé cviky předvede uznává lektorka a cvičitelka Eva Behenská, která si k sobě zve známé tváře. Po jednom, samozřejmě. Respektujeme nařízení vlády. Do projektu už se zapojili například Martin Dejdar, Barbora Mottlová, Petr Vojnar, Mr. Dakar Martin Michek, Tomáš Matonoha a celá řada dalších celebrit. Není nic jednoduššího, než si s nimi zacvičit s pohodlí domova. Tak co, jdete do toho?
reklama

reklama

Nový pořád stanice SPORT 5: HNI SE a makej doma

Nový pořád stanice SPORT 5: HNI SE a makej doma