Přeskočit na obsah

Nová oáza krásy a zdraví uprostřed Prahy

YES VISAGE, největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v České republice a na Slovensku, otevírá od července letošního roku novou pobočku, která se stane novou vlajkovou lodí celé společnosti a zároveň v současnosti nejmodernější klinikou svého druhu nejen v Praze.

Nové místo zasazené v exkluzivním komplexu Churchill ve stylu berlínské a holandské architektury se stane dalším působištěm pro Kliniku YES VISAGE, značku, která se po více než dekádě vysoce profesionální práce stala synonymem pro estetickou kliniku prémiové kvality.

Stejně jako na všech ostatních pobočkách, se i zde klientům dostane plný rozsah preventivní a estetické medicíny. Od neinvazivní péče přes šetrné laserové či mini-invazivní zákroky dermatologa až po zákroky vyžadující plastického chirurga. U všech typů služeb je kladen vysoký důraz na kvalitu, bezpečnost, šetrnost i diskrétní individuální přístup ke každému klientovi.

„Vůbec poprvé naši komplexní nabídku plasticko-chirurgických zákroků, estetické, cévní a preventivní medicíny doplní úplně nová součást kliniky, kterou bude exkluzivní Beauty Zóna. Bude to taková oáza plná odpočinku, krásy a příjemných zážitků ve formě prémiových kosmetických a neinvazivních služeb. Těšit se můžete na luxusní kosmetiku a nejmodernější neinvazivní procedury zaměřené na ozdravení, zkrášlení a relax pokožky i povzbuzení celého těla. Součástí bude také zcela nové kadeřnictví s těmi nejlepšími profesionály na střihy, coloristy a to vše doplněno o spolupráci s trichology a dermatology kliniky. Klientům tak poskytneme nejen špičkové střihy, barvy, zahuštění a prodloužení vlasů, ale vyřešíme také kvalitu vlasů, vypadávání, jemnost a jiné problémy s vlasy spojené,“ říká marketingový ředitel společnosti, Michal Tvrdý, a doplňuje, že celkově bude nová kosmetická YES VISAGE Beauty Zóna zaštítěna lékařskou garancí.

Vybudovat největší kliniku estetické medicíny a plastické chirurgie s pěti pobočkami u nás a na Slovensku s více jak 30 000 spokojenými klienty ročně a portfoliem přesahujícím 300 služeb se majitelce společnosti, Lucii Libovické, povedlo se stabilním, postupně se rozšiřujícím týmem odborníků, které si dokázala vybrat se stejně neomylnou intuicí s jakou se odvážně pouští do nových projektů. Dnes pro Kliniku YES VISAGE pracuje více než 30 lékařů s dlouholetými zkušenostmi a zahraniční praxí. Mnozí z nich jsou také zároveň uznávanými odborníky i ve státních zdravotnických zařízeních a institucích v České republice a na Slovensku. Jejich práci na klinice podporuje tým pečlivě vybraných kvalifikovaných zdravotních sester.

Komplex Churchill, který se stane novým domovem Kliniky YES VISAGE, nabízí klientům také příjemné náměstí s úchvatným výhledem na siluetu Starého Města a Hradčan, s venkovním posezením, restaurací, kavárnou a bistrem, obchodní pasáž pak dodá komfort v podobě nákupů u prémiových retailerů.
Kliniku YES VISAGE nově najdete pod adresou Italská 69 sousedící s náměstím Winstona Churchilla.

www.yesvisage.cz
reklama

reklama

Nová oáza krásy a zdraví uprostřed Prahy

Nová oáza krásy a zdraví uprostřed Prahy