Přeskočit na obsah

Niko Jalauzidis si na romantiku nepotrpí. Na Valentýna vydává rozchodovou baladu!

Zpěvák Niko Jalauzidis jde proti proudu. Vydat zamilovanou písničku na den Svatého Valentýna mu přijde jako ohrané klišé a proto se rozhodl vyzpívat ze zcela opačných pocitů. Text jeho nové písně “4AM” je o rozchodu!

Díky svému hitu “I Know I Shouldn’t Wait” bojuje o titul Objev roku v prestižní anketě Hudební ceny Evropy 2, přesto nezahálí. Přímo na svatého Valentýna se rozhodl vydat písničku 4AM, ve které se vyznává ze svých porozchodových pocitech.

“Song je pro všechny, co znají ten pocit po konci vztahu, kdy člověk vlastně neví, co teď. Je pořád na někoho zvyklý, a i když už chce být sám, tak pořád čeká, jestli mu nepřijde v noci zpráva. Ta nakonec nepřijde a je v takovém zamraženém stavu, díky kterému se nemůže pohnout dál,” říká Niko, který se doslova vypsal z vlastních pocitů.

“Text jsem psal uprostřed noci, protože jsem nemohl spát a vše o čem song je, jsem zrovna naplno prožíval,” přiznává Niko. Letošního Valentýna tak bude slavit prací. A je za to rád. „Jsem teď sám, takže budu slavit tím, že budu hrát a zatímco si budu upíjet z drinku, tak se budu koukat na páry v publiku a dělat, že nic,” přiznává Niko, kterému přišlo jako dobrý kontrast vydat na Valentýna rozchodovou písničku.

Sám ho nikdy moc neprožíval. “Valentýn pro mě většinou znamenal nějaký výlet, jídlo, prostě takové lepší randíčko. Spíš jako tradice, kterou s podle mě každý pár udělá trochu podle sebe. Ale že bych to hodně prožíval, tak to určitě ne,” vysvětlil mladý talent, který si nepíše jenom texty, ale skládá i hudbu.

A tentokrát se rozhodl experimentovat se zvukem. “Písnička je trochu jiná. Experimentoval jsem s novým zvukem a stylem produkce. Textově je to asi to nejupřímnější, co jsem kdy napsal,” uzavřel Niko.

Foto: Instagram Nika Jalauzidise

Video: https://www.youtube.com/watch?v=YPlJ3dNWbzk&fbclid=IwAR1_UdzUNoZoFAhSe5iM6MFiSU05Ar5eE1lUMy8L6njxz73FhJ0yImnrPsk
reklama

reklama

Niko Jalauzidis si na romantiku nepotrpí. Na Valentýna vydává rozchodovou baladu!

Niko Jalauzidis si na romantiku nepotrpí. Na Valentýna vydává rozchodovou baladu!