Přeskočit na obsah

Nezapomenutelný zážitek Olgy Lounové. Dostala se do domu Michaela Jacksona

Olgu Lounovou sice již 1.prosince čeká charitativní koncert v Lucerně, ona se i proto vydala na polovinu listopadu do zámoří. Právě tam totiž pracovala na nových skladbách. Do Česka si ale přiveze velmi nepopsatelný zážitek. Měla totiž možnost navštívit dům, ve kterém umřel Michael Jackson! 

Olga Lounová si plní sny. A to nejen v Česku, kde ji za několik dní čeká její první koncert v magické Lucerně, ale i ve Spojených státech, kde získala pracovní vízum a tak i tam pravidelně koncertuje. A právě před svým prosincovým vystoupením v Praze tam strávila 20, nutno říct, nezapomenutelných dní. 

“V Los Angeles jsem natočila několik nových skladeb, pak jsem odletěla na Floridu, kde jsem měla koncert v Clearwater a hned na to jsem se přesouvala do Chicaga, kde jsem také měla naplánované vystoupení. Už se ale těším domů, kde na mě čeká zkouška s kapelou, orchestrem, Vaškem Noidem Bártou, který je jedním z hostů  a sborem na můj vánoční koncert v Lucerně. Čeká nás hodně zkoušení. Scéna bude celá z LED obrazovek, takže už se finalizují i projekce,” přiznala Olga.

Ta si z Los Angeles ale kromě nových skladeb přiveze i nezapomenutelný zážitek. Dostala se totiž do domu, ve kterém zemřel Michael Jackson. “Majitel domu pořádal na zahradě domu halloweenskou akci v rámci svých narozenin na dobrou věc pro Gift connect v duchu Hippies a na prohlídku  dovnitř nás vzal jeho kamarád. Nejzajímavější bylo, že dům z venku vypadá sice velký, ale uvnitř je ještě větší. Jsou tam ještě skoro dvě patra dolů. Úplně nejníže je úžasné kino, pak místnost s kulečníkem a o patro výš kuchyně propojená s halou a obývacím pokojem, kde je obří piáno, popsala Olga, která se zúčastnila i charitativní dražby bundy z Pomády, kde se potkala s Ditou Von Teese. 

Charitativní podtext bude mít i její adventní koncert v pražské Lucerně. Výtěžek koncertu poputuje na konto Nadačnímu fondu Grácie, který pomáhá ženám a dětem, které třeba v důsledku chemoterapie přijdou o vlasy a nemohou si dovolit uhradit vlasovou náhradu. Uhradí jim výrobu paruky z pravých vlasů nebo věnují již hotovou paruku. Před několika dny se na speciálním pracovišti měřila hlavička 11 leté Terezky, která novou paruku na míru nejen potřebuje, ale strašně moc si ji přeje a rodiče si jí nemůžou dovolit. 

Kdokoliv daruje vlasy v minimální délce 30 centimetrů pro Nadační fond Gracie, získá vstupenku zdarma. Lístky jsou aktuálně v prodeji na jejích webových stránkách http://www.olgalounova.cz či v síti ticketportal. Jejich ceny se pohybují od 690 korun do 1590 za VIP. Uvolnila i pár speciálních GOLD VIP vstupenek, které obsahují profi fotografie z meet and greet.

Foto: Archiv Olgy Lounové
reklama

reklama

Nezapomenutelný zážitek Olgy Lounové. Dostala se do domu Michaela Jacksona

Nezapomenutelný zážitek Olgy Lounové. Dostala se do domu Michaela Jacksona