Přeskočit na obsah

Nevíte, kam na dovolenou? Nechte se inspirovat Krainovou, Marešovou nebo Bendovou

Toužíte po nádherných písčitých pláží, azurově modrém moři anebo aktivní či rodinné dovolené? Nechte se inspirovat českými celebritami, které si prostě umí vybrat jen to nejlepší! Známe hvězdičky si zamilovaly Kanárské ostrovy, Portugalsko, ale i exotický Zanzibar a Bali!

Simona Krainová miluje dovolenou s dětmi!
Modelka Simona pro svou rodinu umí vybrat nádhernou dovolenou, kde bude o všechny skvěle postaráno. Už podruhé se v únoru vydala na ostrov koření Zanzibar, do oblíbeného luxusního pětihvězdičkového hotelu Tulia. Tropický Zanzibar je známý pro svůj jemný bílý písek, průzračným indický oceán a způsob života, jakoby se zastavil čas.

Kromě exotiky, která je časově náročnější na cestování, Simona zvolila pro svoji rodinu síť hotelů Martinhal Sagres v Portugalsku. Tyto hotely totiž patří mezi luxusní a hlavní výhodou je, že jsou dokonale přizpůsobeny rodinám s dětmi. Kromě Portugalska a Zanzibaru, celá její rodina pravidelně každý rok lítá na oblíbené Lanzarote!

Monika Marešová s mámou lítá na Kanáry, s Leošem do exotiky!
Bali, Tenerife, Lanzarote, Omán a Santorini jsou poslední místa, kam zavítala Monika Marešová za odpočinkem. Se svým manželem obvykle zavítá na exotická místa, jako je Bali anebo Omán. Bali je v poslední době jednou z nejoblíbenější destinací Čechů, uchvátila je pravděpodobně exotická příroda, místní kultura, ale i nádherné pláže.

Se svoji maminkou si Monika oblíbila Kanárské ostrovy, kde navštívila ohňový ostrov Lanzarote a největší z Kanárských ostrovů Tenerife, kterému se taktéž říká „Ostrov věčného jara“. Jestli se chcete vydat za poznáním Kanárských ostrovů, vybírejte z nabídky české cestovní kanceláře Canaria Travel!

Alice Bendová si zamilovala rozmanité Kanárské ostrovy!
Česká herečka Alice Bendová s rodinou propadla kouzlu Kanárských ostrovů natolik, že si na jednom z nich pořídila byt s výhledem na oceán. Od té doby tam jezdí několikrát ročně, a to v jakémkoliv ročním období. Nedávno zde trávila celé velikonoční svátky a své fanoušky na sociálních sítích lákala za poznáním ostrova Tenerife. Kanárské ostrovy patří mezi bezpečné destinace, které stojí za návštěvu, kdykoliv během roku a jsou to ideální volba pro rodinnou dovolenou!
reklama

reklama

Nevíte, kam na dovolenou? Nechte se inspirovat Krainovou, Marešovou nebo Bendovou

Nevíte, kam na dovolenou? Nechte se inspirovat Krainovou, Marešovou nebo Bendovou