Přeskočit na obsah

Nejlepší bojovníci se sejdou v sobotu ve Žlutích lázních

Už 28. srpna si ve Žlutých lázních přijdou na své všichni milovníci bojových sportů. Pod širým nebem si to tu rozdají velmi zajímavá jména, těšit se můžete na to nejlepší z české, ale i zahraniční scény K-1, MMA a boxů. U toho zkrátka nemůžete chybět!

Pokud jste navštívili některý z předešlých večerů bojovníků, dobře víte, o čem je řeč. Yangames Fight Night je to nejlepší, co je na současné české scéně k vidění. Tentokrát se představí takoví borci jako Tomáš Hron Vlado Idranyi, Matěj Peňáz, Claudio Istrate, David Vinš, Mikhail Tuterev, Jahfarr Wilnis, Jason Wilnis a celá řada dalších. Je tedy jasné, že už osmý roční tradičního turnaje pod širým nebem bude pořádně našlapaný. 

Vstupenky jsou ještě k dispozici, koupit je můžete zde: https://www.ticketmaster.cz/event/yangames-fight-night-8-open-air-vstupenky/37367, na stránce si vyberete místa, která vám vyhovují. Lístky na stání stojí 299 korun, na sezení koupíte kus za sedm stovek. Můžete si být jisti, že to je výborná investice. Zápasy v rámci Yangames jsou totiž od začátku plné napětí, adrenalinu a krev stříká doslova až do prvních řad. Jasně, nic pro květinky…i když, jak se to vezme. Stalo se už dobrým zvykem, že na zápasech se schází známé tváře ze světa byznysu i showbyznysu. Zkrátka Yangames jsou něčím víc, jsou totiž i významnou společenskou událostí. Nezapomeňte tedy 28. srpna ve Žlutých lázních.
reklama

reklama

Nejlepší bojovníci se sejdou v sobotu ve Žlutích lázních

Nejlepší bojovníci se sejdou v sobotu ve Žlutích lázních