Přeskočit na obsah

Nedávno vykradená Agáta Prachařová se proti lupičům pojistila. Má nepřekonatelný sejf!

Agáta Prachařová nemá za sebou příliš vyvedený květen. Nejenže její manželství prochází rozsáhlou krizí a vypadá to, že se schyluje k rozvodu, navíc se stala terčem vykrádačů bytů. Ti se jí vloupali do domu a odcizili cennosti za statisíce. Před svým odletem do Tel Avivu se tak Prachařová rozhodla pro preventivní řešení a zbylé cennosti svěřila do péče profesionálům!

Doma se cítíte v bezpečí do té chvíle, dokud se na vás nezaměří profesionálové. Přesně to se stalo i Agátě Prachařové, která byla před několika týdny vykradená. Lupiči se měli dostat i do jejího soukromého sejfu, který doslova vybrakovali. A právě tato zkušenost ji přivedla do 24 Safe.

„Všchni ví, že mě vykradli. Samozřejmě jsem doma neměla žádné zabezpečení. Proto jsem se rozhodla, že když někam pojedu, tak si dám věci do 24 hodinového sejfu. Je to super. Mají tam různé velikostí sejfu. Do toho sejfu není šance se dostat a můžete si ho pojistit,“ prozradila Prachařová, která je aktuálně se svými dětmi v Izraeli u své maminky Veroniky Žilkové, kde se psychicky připravuje na schylující se rozvod s manželem Jakubem Prachařem..

A ačkoliv je myšlenkami doma, nemusí se alespoň trápit, zda jsou její cennosti v bezpečí. Do její bezpečnostní schránky, kterou má u 24 Safe se totiž nikdo nedostane.

24SAFE se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám. Z vlastní zkušenosti víme, jak zásadní je mít cennosti, důležité dokumenty a data stále uloženy na bezpečném místě a zároveň vždy k dispozici.

Pro maximální bezpečnost uložených předmětů jsme se spojili se společností, která je světovou jedničkou v oblasti zabezpečení – švédskou firmou GUNNEBO, jejíž historie sahá až do roku 1764. Spolu s GUNNEBO vám jako jediní na českém trhu nabízíme robotizovaný systém automatizovaných bezpečnostních schránek SafeStore Auto, který je největší na světě.

Foto: 24 SAFE/Instagram Agáty Prachařové
reklama

reklama

Nedávno vykradená Agáta Prachařová se proti lupičům pojistila. Má nepřekonatelný sejf!

Nedávno vykradená Agáta Prachařová se proti lupičům pojistila. Má nepřekonatelný sejf!